خانه - تور آنتالیا

تور آنتالیا

آنتالیا را می توان نگین ترکیه دانست، بطوری که تور آنتالیا همواره جز پرطرفدارترین تورهای مسافرتی از طرف مردم سراسر دنیا، مخصوصا مردم اروپا بوده. این شهر ساحلی، با جاهای دیدنی بی نظیر و بی مانند خود، مراکز خرید لوکس و هتل های مجلل، پذیرای سختگیر ترین و مشکل پسندترین مسافران است، بطوری که آنها از آنتالیا به عنوان نقطه عطفی در سفرهای سیاحتی خود یاد میکنند.

تور آنتالیا
تور آنتالیا

پروازهای تور آنتالیا از تمام ایرلاین های داخلی و خارجی انجام می شود و خدمات همه تورهای آنتالیا شامل بیمه مسافرتی و ترانسفر فرودگاهی می باشد.

بهترین زمان سفر به آنتالیا

بسیاری از مسافران، در زمان انتخاب تور آنتالیا دچار تردید و مشکل می باشند و سوال اصلیشان این است که چه موقع برای سفر کردن به آنتالیا مناسب تر می باشد.

آب و هوای آنتالیا به طور کلی گرم و شرجی است و در زمستان، افت نسبی دما باعث میشود تا هوا خنک تر باشد، اما با این حال، جاهای دیدنی آنتالیا، همه ساله باعث می شود که مسافران، حتی در تابستان، به این شهر ساحلی، سفر کنند. به نوعی زیبایی های این شهر در کنار هتل های بی نظیر آن، می تواند به گرما و شرجی بودن هوای آن غلبه کند و مسافران همچنان جذب خود کند.

اکثر روزهای آنتالیا، هوای صاف و آفتابی دارد، حدودا ۳۰۰ روز از سال در این شهر، آفتاب دل انگیزی در حال تابیدن می باشد. به طوری کلی وضعیت آب و هوا در فصل ها مختلف در این وضعیت می باشد:

 • تابستان: بین ۳۵_۴۵ درجه سانتی‌گراد با رطوبت ۶۵_۸۵ درصدی
 • زمستان: احتمال بارندگی معتدل و هوای خنک

معروف ترین جاذبه های گردشگری آنتالیا:

علاوه بر تفریحاتی که در آنتالیا در دسترس مسافران است، اعم از قایق سواری، آفتاب گرفتن، اسکی روی آب و کوهنوردی؛ جاذبه های گردشگری آنتالیا نیز می توانند به تنهایی عامل مهمی برای جذب گردشگران باشد، بطور مثال:

 • موزه آنتالیا
 • موزه آتاتورک (خانه آتاتورک)
 • آبشار های دودن
 • دروازه هادریان
 • پارک کارالیوگلو
 • مسجد تکلی مهمت پاشا
 • کمر
 • منطقه بلک
 • منطقه لارا

معروف ترین و بهترین هتل های تور آنتالیا:

نمیتوان از تاثیر هتل ها در یک سفر تفریحی چشم پوشی کرد. وجود هتل های مجلل و متفاوت در آنتالیا، با ارائه آخرین و بهترین امکانات، میتوان یکی از نکات مثبت جذب و اقامت مسافران تور آنتالیا باشد. در اینجا توضیحات مختصری درباره ۳ تا از بهترین و مجلل ترین هتل های آنتالیا، آمده است:

هتل مردان پالاس آنتالیا (Mardan Palace)

هتل مردان پالاس، واقع در منطقه لارا آنتالیا، جزو هتل های ۵ ستاره و مجلل آنتالیا می باشد. جالب است بدانید این هتل، لوکس ترین و گران ترین هتل ترکیه و اروپا شناخته شده است و در ساخت آن بیش از ۱۰۰۰۰ متر مربع طلا ، ۵۰۰۰۰۰ قطعه کریستال و بیش از ۲۳۰۰۰ متر مربع مرمر ایتالیایی بکار رفته است.

هتل تایتانیک بیچ لارا (Titanic Beach Lara)

هتل ۵ ستاره و سوپرلوکس تایتانیک بیچ لارا، با ظاهری متفاوت و تحسین برانگیز، همچون قصری خصوصی برای مسافران تور آنتالیا عمل میکند. این هتل ۵ ستاره، با ظاهری شبیه کشتی تایتانیک، دارای ساحل و پلاژ خصوصی است و اقامت در آن، مساوی است با دسترسی تمام و کمال به ساحل آنتالیا!

هتل کنکورد دلوکس ریزورت آنتالیا (Concorde De Luxe)

هتلی ۵ ستاره، بزرگ و با عظمت که با داشتن ساحل اختصاصی تمیز و بکر خود، توانست از نظر پاکیزگی و ایمنی برنده جایزه Blue Flag شد. با رزور هتل کنکورد، مسافران تجربه ای بی نظیر و آرامشی باور نکردنی را تجربه میکنند.