خانه - آلانیا - هتل های آلانیا - هتل ۵ ستاره ی دینلر آلانیا
هتل 5 ستاره ی دینلر آلانیا

هتل ۵ ستاره ی دینلر آلانیا

در بخش قبول هتل می توانید از خزانه چمدان کاربرد کنید. این بخش ۲۴ ساعته کار می کند و فعالیت ها تبدل پول هم در آن نشان دادن می شود. اینترنت وای فای در تمام قسمت های هتل قابل معرض توان و بلاعوض :صفت بی مزد می باشد. پارکینگ هتل هم رایگان است و شما امکان اجاره افزار از هتل را دارید. ورود بهیمه ها خانگی به داخل هتل غیرشرعی ناروا می باشد. در ادامه در مطلب هتل های آلانیا در مورد هتل ۵ ستاره ی دینلر آلانیا  بیشتر می گوییم.

هتل 5 ستاره ی دینلر آلانیا

خدمات اتوکشی، اتوشویی، خشکشویی و واکس کفش نیز در هتل وجود دارند و برای استعمال از آن ها مرکز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه جداجدا ای از مبلغ اتاق‌تان نیاز به آهار است. هتل دینلر آلانیا حجره هایی در خود دارد و لوکس فروشی سوغاتی نیز در این جا دیده می شود. در تمام حیاط های هتل از جمله مکان های عمومی و مخصوص چوپوق کشیدن ممنوع می باشد. از دیگر فعالیت ها و امکانات اوضاع زیر هستند:کارمندان هتل به زبان های ترکی، روسی، آلمانی و انگلیسی صحبت می کنند. ساعت ورود به هتل ۱۴:۰۰ و ساعت خروج ۱۲:۰۰ می باشد.

امکانات تفریحی هتل دینلر آلانیا

این هتل، تفریحات متفاوتی را برای مهمانانش مجهز کرده است. دو تالاب روباز در هتل شی است که در آن سرسره های آبی وجود دارد. همچنین یک برکه سرپوشیده هم داخل بنا هتل قرار غمگین است. حمام ترکی و بخار و سونا، از دیگر امکانات هتل می باشد. شما می توانید از انجمن بدنسازی هم استعمال کنید. ساحل خاص هتل جای خوبی برای لذت بردن از تابلو های نهادین و استعمال از خور است که در آن جا تخت، صندلی و چترهای آفتابی هم برای مهمانان تدارک دیده شده است. از دیگر تفریحات چیز در هتل می توان به موردها زیر استعاره کرد:

رستوران های هتل

 •  بار سیدرا (Syedra): این کافه به صورت بوفه باز برای سه وعده صبحانه، ناهاری و شام طعام چاشت صبح هنگام و شام غذا سرو می کند.
 •  بار آلایی (Alaiye): این رستوران هم برای تمام وعده های غذایی در خدمت شماست. غذاهای به صورت بوفه باز سرو می شوند.
 • غذاخوری ساری و یسیل (Sari & Yesil): غذاهای ترکی و بین المللی علاوه بامزه ای در این مطعم طبخ می شوند.

امکانات اتاق های هتل

اتاق های هتل مایا کوالالامپور همگی دارای دروغ پردازی هوا هستند. سرویس حمام دارای اسباب کاملی از جمله وان و دوش، حوله، شامپو، صابون و سشوار می باشد. از یخچال داخل اتاق تان نیز می توانید استعمال کنید که حکماً خوراکی های داخل آن خارج از بورس اتاق تان است. میز زیب در اتاق ها چیز است.

هتل 5 ستاره ی دینلر آلانیا

گاوصندوق (با مرکز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به مرکز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به مرکز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه دولت یاموسسات شهریه دولت یاموسسات شهریه مجزا)، بخش منزل و اینترنت مجانی هم از دیگر امکانات چیز در اتاق هاست. تلفن با خط پرپیچ و میز کار برای شما آراسته شده است. مونتاژ صفحه تخت در داخل اتاق ها دیده می شود که شبکه های جهانی را پوشش می دهد. پرده های ضخیم (Blackout) جسم در اینجا، پشتوانه خواب راحتتان هستند.

انواع اتاق های هتل

 •  اتاق کامفورت دبل: این اتاق ها ۲۱ متر هستند که در آن ها تخت دونفره جسم می باشد.
 • اتاق کامفورت سه نفره: این اتاق ها هم ۲۱ متر هستند که اضافه بر تخت دونفره یک تخت تک‌نفره هم دارند.

* اتاق های هتل دینلر آلانیا می توانند بسته به اختیار شما رو به کوه یا دریا باشند.

غار دیم: ۹ کیلومتر با شما وهن آسیب دارد. زمانی که با تاکسی بروید ۲۰ دقیقه در راه خواهید بود.رودخانه دیم:۱۰ کیلومتر از شما دورتر است که با ۴۰ لمحه تاکسی خودرو به آن جا می رسید.ورزشگاه میلی اگمنلیک آلانیا: هتل شما از این استادیوم ۱۲ کیلومتر وهن آسیب دارد که با تاکسی ۱۴ دقیقه بعد آن را خواهید دید.

مرکز خرید آلانیوم: این حجره از شما ۱۳ کیلومتر دورتر می باشد. با ۱۴ نکته لحظه تاکسی خودرو آن را خواهید دید. بندر آلانیا: ۱۴ کیلومتر با هتل وهن آسیب دارد که با تاکسی تقریبا ۲۶ لطیفه ای به آن خواهید رسید. برج قرمز آلانیا: ۱۴ کیلومتر با هتل وهن آسیب دارد که با تاکسی ۲۹ دقیقه بعد می رسید. بندر قایق سواری آلانیا: حدودا ۱۴ کیلومتر گزند تفرق آن با هتل است که می توانید با تاکسی طی ۴۳ دقیقه به آن جا برسید.

هتل 5 ستاره ی دینلر آلانیا

بوفه رستوران

 • صحنه آتاتورک: ۱۴ کیلومتر فاصله آن با هتل است که اگر تاکسی بگیرید بین ۲۰ تا ۳۰ نکته لحظه در راه خواهید بود.
 • قلعه آلانیا: ۱۵ کیلومتر است که تاکسی ۳۷ دقیقه ای شما را به این جذب می رساند.
 • غار داملاتاش: ۱۵ کیلومتر مسافت آن را نیم ساعته با تاکسی می توانید طی کنید.
 • موزه کهن شناسی آلانیا: ۱۵ کیلومتر با شما گزند تفرق دارد. می توانید این مسافت را با تاکسی ۳۰ لطیفه ای طی کنید.
 •  آکواپارک آلانیا: ۱۶ کیلومتر از شما دورتر است که با ۳۰ دقیقه تاکسی اتومبیل خواهید رسید.
 • ساحل کلوپارتا: درازا آن تا هتل ۱۷ کیلومتر است. تاکسی بعد از ۳۰ دقیقه شما را می رساند.
 • باند قاضی پاشا: ۲۴ کیلومتر تا این هتل در آلانیا وهن آسیب دارد. تاکسی شما را طی ۲۴ نکته لحظه به آن جا می رساند.

 

مطلب پیشنهادی

هتل روبی پلاتینیوم ترکیه

هتل روبی پلاتینیوم (Rubi Platinum Spa Resort) | آلانیا

هتل روبی پلاتینیوم (Rubi Platinum Spa Resort & Suites) در سال ۲۰۱۴ با مساحتی بالغ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *