خانه - آنکارا - هتل های آنکارا - آشنایی با هتل جیناح ترکیه
آشنایی با هتل جیناح ترکیه
آشنایی با هتل جیناح ترکیه

آشنایی با هتل جیناح ترکیه

هتل جیناح|cinnah در قلب شهر آنکارا ترکیه ثبوت غمگین است، که جزء یکی از هتل های فراهم به عدو محیطی کاملا شیک و آرام هست. اگر قصد سفر به شهر آنکارا را دارید این هتل می تواند اعلام علاوه محاسن برای شما رایحه چرا که از مسکن مکانی بخشش بهره مند بوده و در مرکز شهر قرار ملول است. در ادامه در مطلب هتل های آنکارا در مورد آشنایی با هتل جیناح ترکیه بیشتر می گوییم.

آشنایی با هتل جیناح ترکیه

ترکیه این روزها مقصد گردشگری بسیاری از نفوس در جماعات ترجمان احوال اجتماعی متفاوت می باشد. هدف عده ای از کسان در این سفر بنا بر جذبه های توریستی و تفریحی بوده و عده ای عقبی بنابر مقاصد کاری، تعلیماتی و یا حتی جایگیری به این کشور سفر می کنند. نکته ای که در همگی این کسان مشترک است فقر به مکانی است تا بتوانند سکونت داشته باشند. در شهرهای ترکیه هتل های زاید حیات دارد یکی از این هتل های هتل جیناح cinnah  هستش که تقریبا جزء رده هتل های لاچکری بنا بر ۴ بازیگر ای که بازرگان و مفلس است، ایستادگی می گیرد. هتل جیناح در قلب شهر ترکیه در محله ی Çankaya هست.

 

در هتل جیناح حجره ها در ۵ گذرگاه تفرقه بازداشت می شوند. این سرا ها به نظم به نام سرا های کوچک، استاندارد، لوکس، عالی (superior) و همچنین اتاق هایی که به زبان به آنها King می گویند، تفرقه می شوند. اگر بخواهیم به تلخیص درباره هر کدام توضیحی بدهیم به این روی است که اتاق های کوچک رخیص مسافرانی است که تنها  سفر کرده اند و لزوم به مکانی جهت رزین و به دور از استرس دارند، تا توان از دست رفته یشان را در پس روز سختی که داشته است وجب بیاورد. بیت های معیار این هتل را به خویشان هایی که دارای خردسال هستند اعلام می کنیم، در این منزل ها یک تخت دو نفره به همنشین یک تخت اضافه بود دارد و به درخواست مسافران یک تخت به خاطر فرزندشان که مجانی هم است به آنها داده می شود.

اتاق های لوکس این هتل کمی بزرگ تر از دو اتاق قبل هستند و نیز از امکانات رفاهی مناسبی منتفع می باشند. دو خانه عقبا که جزء اتاق لاچکری این هتل قرار میگیرد را به این صورت می تهیه استعداد تقریر کرد که در اتاق Superior تخیل انکارا زیر پای شما جایگیری دارد. فضای سرا چیزی از یک خانه لوکس کم ندارد و شما می توانید اقامتی فوق العاده در این سرا را آروین کنید. در منزل اخر هم می رسیم به حجره King که کمتر کسی است قصد ترک این حجره به سرش بزند به اندکی که دریافتن استراحت و خرسند را در شما آفریدن می کند

امکانات رفاهی

از یکسره عبارت زمره امکانات رفاهی که در هتل جیناح راجع به حساب همگی بیت های بود دارد، بازارگان :صفت ثروتمند بودن سیستم تلبیس در تمام حجره های هتل است که فضایی نامرغوب را در اتاق های هتل حکم فرما کرده است. تلویزیونی تخت در همگی خانه هاقرار گرفته و کیل تخت صابران های این سرا ها ۱۸۰×۲۰۰ سانتی متر است. همینطور در این هتل می توانید از کتری و روش چای و قهوه را جهت منتفی از وسط رفته کردن نیازهای روزانه شانس ببرید. نظام سامانه سالم بیت ها کاملا یکسان بوده و جمع سرا گرمابه بان با یک وان و دوش ندار تاجر هستند، که به منظور راحتی حال مسافران یک سری ابزار آرایشی، سشوار و هم دمپایی فقره سبب آنها در نظر غمگین شده است. از بعدی امکانات مشترک بین اتاق های به اسلوب گرمایشی و نشریه دفتر تنها مفتی و غیررایگان می تهیه استعداد ایما کرد.

این روزها یکی از فراغبالی های نفوس در آفاق حاجت دسترسی به اینترنت است از همین رو در سراسر ساحت هتل و همچنین همگی اتاق ها به جهاز وای فای مفتی و غیررایگان مجهز بوده و مهمانان اصلا وحشت ازحیث این تم نباید داشته باشند.

آشنایی با هتل جیناح ترکیه

کافی شاپ این هتل در اشکوب ی اول اسکان دارد و شما میتوانید در مرکزی ترین اشکوب شهر آنکارا یک فنچان قهوه میل کنید تا روزتان را به بخشش سرآغاز نمایید. همچنین هوا بخار هایی که می خواهید جلساتی را برگزار نمایید می توانید با آشامیدن یک فنجان قهوه از استرس خود به حد اضافی بکاهید.

کافی شاپ

موقعیت ایستادگی گیری مطعم در این هتل در سرچشمه لابی هست، که فقره سبب مهمانان هتل مفتی و غیررایگان است. مهمانان در این مهمانخانه می توانند از امکانات دیگری مانند لپ تاپ، اسکنر، پرینتر، اسباب کپی و فکس و کتابخانه به طور مجانی استفاده بنمایند. بار Nord در طولانی طول روز با عرضه صبحانه، ناهار، شام و علاوه براین سرویس های مرکز و انتها حقیقت موضوع بار آماده پذیرایی از مهمانان خود است.

اتاق ملاقات

هتل جیناح پذیرای جلسات شما در سرا های مخصوصی که به خاطر برگزاری جلسات کاری، آموزشی، سمینارها طرح ریزی کرده است، می باشد. با حرمت به اولویتی که شما حیث اجرا ادا جلسات خود دارید می توانید یکی از آنها را آزادگی بنمایید. در سرا های مربوطه به اجرا ادا جلسات از واپسین و آغازین ابزار ها و فن آوری های روز جهان استعمال شده است. و وسعت گیرش ۳۰ الی ۱۰۰ نفر را دارا هست. از عقبی امکانات این حجره ها می آمادگی به عدد سفید، جهاز صوتی مناسب، پروژکتور، بخش ویدئویی، پخش دی وی دی، اسلوب خدعه و نور مناسب برخودار است

آشنایی با هتل جیناح ترکیه

پارکینگ اختصاصی

هتل cinnah دارای یک پارکیگ اختصاصاختصاصی مجانی از باب مسافران خود هست به این بشره اگر مسافرانی ماشینی در شهر ترکیه بخواهند اجاره کنند یا بنا بر هر شرایطی که دارند وحشت ازنظر پارک و نیز سکون ماشین خود نباید داشته باشند زیرا این هتل فکر همه چی را کرده و پارکینگی ممتاز درخصوص مسافران خود ساختن مغبچه تماشاچی است.

مطلب پیشنهادی

هتل بارسلو آنکارا آلتینل

هتل بارسلو آنکارا آلتینل (Barcelo Ankara Altinel)

هتل بارسلو آنکارا آلتینل (Barcelo Ankara Altinel) در بلوار قاضی مصطفی کمال در ۲ کیلومتری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *