خانه - آنتالیا - رستوران های آنتالیا
رستوران های آنتالیا

رستوران های آنتالیا

غذا و تغذیه یکی از مسائل مهم در طول سفر است. در این زمینه به توضیح درباره برخی از رستوران های آنتالیا می پردازیم.

رستوران های آنتالیا
رستوران های آنتالیا
  • رستوران کرال سوفا راسی که به میز شاهانه معروف است در ابتدای کار خود در آنکارا قرار داشته است و با سابقه ای ۲۰ ساله به این شهر نقل مکان نمود. این رستوران یک تفرجگاه ساحلی نیز می باشد و در فصل تابستان غذای معروف خود ، خوراک گوشت را در باغی رو به اسکله به مشتریان ارائه می کند. دیگر غذا هایی که می توان در منوی آن پیدا نمود شامل غذا های مدیترانه ای و ترکی می شود. Tygar یک غذای دریایی ترکی است که در پیشنهاد های ویژه رستوران قرار دارد.
  • اگر به غذا های ایتالیایی علاقه دارید به رستوران استلاز بیستروت بروید و لازانیای آن را که به همراه سس Bechamel سرو می شود ، امتحان کنید. انواع ماهی ها ، کباب ها ، غذا های مدیترانه ای و سالاد ها و ساندویچ ها را نیز می توان در منوی آن پیدا نمود. تماشای عبور تراموا ها هنگام صرف غذا زیبایی خاصی دارد.
  • اگر به دنبال یک محیط مجلل و رمانتیک هستید ، رستوران گیزلی باهس ، معروف به رستوران راز باغ آنتالیا ، را انتخاب نمایید. باغ ایتالیایی با چشم انداز زیبا از یک سو و میز هایی در کنار دیوار های قدیمی از طرف دیگر صرف غذایتان را خاطره انگیز خواهد کرد. غذا های اصیل ترکی ، غذا های محلی مانند Saksuka که سبزیجاتزیادی چون کدو ، بادمجان و گوجه دارد ، سالاد غذای دریایی که با سس پرتقال سرو می شود و کباب ترکی که مخلوطی از گوشت ، گوجه ، ماست و بادمجان است از جمله غذا های موجود در منوی این رستوران می باشند.
رستوران های آنتالیا
رستوران های آنتالیا
  • رستوران سریسرفین دینینگ مکانی مناسب هم برای قرار های عاشقانه و هم برای قرار های کاری شما است. اکثر غذا های ارائه شده در این رستوران انواع غذاهای بین المللی می باشند.
  • انواع غذا های ترکی ، ایتالیایی ، بین المللی و استیک را می توانید در رستوران وانلیلیا لنج امتحان کنید و در یک محیط رمانتیک و آرام اوقات خوشی را سپری نمایید.
  • رستوران مارماریس با کیفیتی بالا به سرو غذا های متنوع بین المللی مانند پاستا ، پیتزا و گریل های ترکی می پردازد. اگر به دنبال قیمت مناسب هستید ، غذاهای ترکی این رستوران را از دست ندهید.
  • رستوران کافه عسل با قرار گیری برر روی تخته سنگی رو به دریای زیبای مدیترانه ، علاوه بر ارائه غذا های با کیفیت و متنوع مدیترانه ای منظره ای چشم نواز و محیطی آرام را به مشتریان عرضه می نماید.
  • در منطقه تاریخی کالیسی رستورانی با منویی خاص به نام رستوران پاتیو را می توان یافت. غذا های بین المللی مانند جگر غاز ، ماهی خار دار پخته و فیله آبدار برای شام و مارمالاد ها و املت های خانگی برای صبحانه از برخی از عذا های خوشمزه این رستوران هستند.

مطلب پیشنهادی

لذت سفر به آنتالیا در نوروز 97

لذت سفر به آنتالیا در نوروز ۹۷

من به عدو دوستانم در نوروز ۹۶ به انتالیا سفر کردیم که شرح ماجراهای این …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *