خانه - آنتالیا - رستوران های آنتالیا
رستوران های آنتالیا

رستوران های آنتالیا

غذا و تغذیه یکی از مسائل مهم در طول سفر است. در این زمینه به توضیح درباره برخی از رستوران های آنتالیا می پردازیم.

رستوران های آنتالیا
رستوران های آنتالیا
  • رستوران کرال سوفا راسی که به میز شاهانه معروف است در ابتدای کار خود در آنکارا قرار داشته است و با سابقه ای ۲۰ ساله به این شهر نقل مکان نمود. این رستوران یک تفرجگاه ساحلی نیز می باشد و در فصل تابستان غذای معروف خود ، خوراک گوشت را در باغی رو به اسکله به مشتریان ارائه می کند. دیگر غذا هایی که می توان در منوی آن پیدا نمود شامل غذا های مدیترانه ای و ترکی می شود. Tygar یک غذای دریایی ترکی است که در پیشنهاد های ویژه رستوران قرار دارد.
  • اگر به غذا های ایتالیایی علاقه دارید به رستوران استلاز بیستروت بروید و لازانیای آن را که به همراه سس Bechamel سرو می شود ، امتحان کنید. انواع ماهی ها ، کباب ها ، غذا های مدیترانه ای و سالاد ها و ساندویچ ها را نیز می توان در منوی آن پیدا نمود. تماشای عبور تراموا ها هنگام صرف غذا زیبایی خاصی دارد.
  • اگر به دنبال یک محیط مجلل و رمانتیک هستید ، رستوران گیزلی باهس ، معروف به رستوران راز باغ آنتالیا ، را انتخاب نمایید. باغ ایتالیایی با چشم انداز زیبا از یک سو و میز هایی در کنار دیوار های قدیمی از طرف دیگر صرف غذایتان را خاطره انگیز خواهد کرد. غذا های اصیل ترکی ، غذا های محلی مانند Saksuka که سبزیجاتزیادی چون کدو ، بادمجان و گوجه دارد ، سالاد غذای دریایی که با سس پرتقال سرو می شود و کباب ترکی که مخلوطی از گوشت ، گوجه ، ماست و بادمجان است از جمله غذا های موجود در منوی این رستوران می باشند.
رستوران های آنتالیا
رستوران های آنتالیا
  • رستوران سریسرفین دینینگ مکانی مناسب هم برای قرار های عاشقانه و هم برای قرار های کاری شما است. اکثر غذا های ارائه شده در این رستوران انواع غذاهای بین المللی می باشند.
  • انواع غذا های ترکی ، ایتالیایی ، بین المللی و استیک را می توانید در رستوران وانلیلیا لنج امتحان کنید و در یک محیط رمانتیک و آرام اوقات خوشی را سپری نمایید.
  • رستوران مارماریس با کیفیتی بالا به سرو غذا های متنوع بین المللی مانند پاستا ، پیتزا و گریل های ترکی می پردازد. اگر به دنبال قیمت مناسب هستید ، غذاهای ترکی این رستوران را از دست ندهید.
  • رستوران کافه عسل با قرار گیری برر روی تخته سنگی رو به دریای زیبای مدیترانه ، علاوه بر ارائه غذا های با کیفیت و متنوع مدیترانه ای منظره ای چشم نواز و محیطی آرام را به مشتریان عرضه می نماید.
  • در منطقه تاریخی کالیسی رستورانی با منویی خاص به نام رستوران پاتیو را می توان یافت. غذا های بین المللی مانند جگر غاز ، ماهی خار دار پخته و فیله آبدار برای شام و مارمالاد ها و املت های خانگی برای صبحانه از برخی از عذا های خوشمزه این رستوران هستند.

مطلب پیشنهادی

سواحل رویایی کشور ترکیه

ترکیه یک سرزمین رویایی می باشد و مهم ترین و زیبا ترین دیدنی این کشور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *