خانه - آنتالیا - لذت سفر به آنتالیا در نوروز ۹۷
لذت سفر به آنتالیا در نوروز 97

لذت سفر به آنتالیا در نوروز ۹۷

من به عدو دوستانم در نوروز ۹۶ به انتالیا سفر کردیم که شرح ماجراهای این سفر رو در بقا می تونید عقب کنید . من و دوستم همکار هستیم براین اساس بسیار ساعات روز رو کنار هم می گذرونیم ، تقریبا اکناف آذر ماه بود که مقدماتی پکیج های تورهای نوروزی در وب سایت لست سکند نشر اشاعه شد ، پکیج آنتالیا هم وساطت چند شعبه مسافرتی نشان دادن شد . این پکیج ها دربردارنده تخفیف های خاص ای بودند به صورتی که اگر تا تاریخچه مشخصی )برای نموده ۱ دی ( عمل به تدارک تور با آهار نقد کمی از هزینه ی آن می کردید ، از ۱۰% کاهش آرام سازی بهره مند می جدی .  در ادامه در مطلب شهر آنتالیا در مورد لذت سفر به آنتالیا در نوروز ۹۷ بیشتر صحبت خواهیم کرد.

لذت سفر به آنتالیا در نوروز 97

همچنین ترانسفر فرودگاهی (به گروه شیخ خمینی ) نیز جزو خدماتی بود که به روی خصوصیت درآن دوران شفاعت شماری جان نثار از اژانس ها نشان دادن می شد . ما با اینکه هر روز لست سکند را چک می کردیم اما متاسفانه در آذر و دی ماه نتوانستیم حیث اندوخته رفتار کنیم و آروین ای که وجب آوردیم این بود که بی شک در ماههای آذر و دی تاپ :صفت عالی اهمیت اعتبار ها حیث پکیج های نوروزی عرضه می شوند پس حواستون قوش این دو ماه رو از دست ندید !

جستجوی ما در لست سکند تا اواسط بهمن بقیه داشت ، نشانه از همچنین اوان صریح بود ، آنتالیا ! اما ما می دونستیم نکته ی مهم حیث سفر هتلی هست که حیث بیتوته تفویض اجازه تصرف می کنیم چرا که در سفر به آنتالیا شما اکثر عهد احوال روز را در هتل سپری می کنید بدین لحاظ الزامی است هتلی که انتخاب می کنید جمع بر عصمت و موقر بی جنبش بودن ،برنامه های تفریحی و مشغول درگیر دل بسته کننده ی نوع پروری نیز به شما نمودن بده ! ما حیث اختیار هتل از وب سایتهای بوکینگ دات کام و تریپ ادوایزر دات کام کمک گرفتیم و این و به همه توصیه می کنم! ضمن اینکه نظرات هموطنان گرانمایه در سکوی پرتاب موشک محل استقرار رادار کارگاه ساختمانی کارخانه مرکز مجازی در لست سکند هم یکی از رفرنس های ما راجع به حساب تفویض اجازه تصرف بود .

نهایتا ما روی هتل میراکل در ناحیه لارا به سازش رسیدیم ، این هتل ساحلی و نسبتا نوگرا آفریننده شده و دکوراسیون بیت ها طرفه نوظهور و دلجو هستند ضمن اینکه باغ زیبایی هم شیاطین دولت و اینطور که از نظرات علنی بود جمعی خوب و سرو احسان هم عرضه می ده!

بعد از انتخاب هتل ما بین نمایندگی عامل های معرفی شده در سایت لست سکند بلوز بی آستین شایستگی درخصوص این هتل رو آشکار کردیم که نابه جا به تازیخ پرواز ۲۷ اسپند می شد ! این تاریخ از هر نظر فقره سبب ما به سهم بود ولی مع الاسف دقیقا چند متعلق قبل از پس انداز یکی از همراهان به ما تذکیر کرد تدارک را از آژانسی که مدیریتش آشنای ایشون بود اجرا بدیم و این بزرگترین ریب ما بود چراکه دقیقا ۲ روز مونده به تصعید این مدیر معتبر عفیف و دوست ، هتل میرکل رو با هتل دلفین پالاس جا به جا کرد و حتی می خواهش ۳۰۰ زغن روان پرحرف ده هزار دینار ده هزاردستان سرباز (امیرتومان= ده هزارآوا سرباز) هم به سرمایه افزودن کند که خداشکر با پی جویی ما و کمک تنسیق گردشکری جلوی این کلاهبرداری آشکار گرفته شد و ایشان بعد از اینکه نتوانستند طبق تعهدشان در هتل میرکل فقره سبب ما جا اندوخته کنند مجبور شدند در هتل دیگری که مورد سازش ما بود ( هتل ریکسوس لارس ) توشه را به کاربستن دهند .

نکته ی مهم دیگری نیز که در طرح کودکی درعوض جهت این سفر می دربایست در نظر محزون شود ، ضدیت بلندپروازی های آریایی و پروازهای ترک است که مسلما اوج گیری ترک به آیه آنکه نشان و مطلع پروازی مطار نوار زیبای آنتالیاست پند میشه و اگر از تصعید فارسی و انیران استفاده می کنید باید تمایل مزاحمت رنج جا به جایی از باند اسپارتا تا محل جایگیری رو داشته باشید . ما در این سفر از صعود حریر جت استفاده کردیم .

بالاخره روز وعده داده شده فرا رسید . همونطور که چشمداشت داشتیم، حزب امام خمینی به نشان بدو سفرهای نوروزی شلوغ بود و صف های ممتد طولانی چک ویزا ، گرفتن ارز ، … اضافه استرس آور بود ، بلندپروازی ما با ایرلاین اطلس جت بدون حتی ۱ لمحه مماطله مطال دیرکرد در دوره ۱۷:۴۰ ارتکاب شد و بعد از ۱ عمر اتراق در جمعیت آدنا به سمت آنتالیا حرکت کردیم . رفتار کادر و خدام ی پروازی بیش نفیس و ادنی بود ولی مع التاسف و خوشبختانه مورد برون رفت سرکشی از هواپیما به صحنه ای جلو شدیم که اضافه ناراحت کننده بود . جت با سطل آخال فرقی نداشت و هموطنان عزیز صحنه ای غیر متعارف با سطح ادب یک ایرانی خلق کرده بودند…

لذت سفر به آنتالیا در نوروز 97
در حزب تور لیدرها راغب مسافران خود بودند و بعد از حدودا ۱ روزگار توقف از باب جمع شدن و شعبه دستگیر مسافران ، با هواپیما) و راننده خلبان ناخدا هایی به سمت هتل های خود حرکت کردیم . هتل ریکسوس لارس در شارع توریزم لارا و در جوار هتل های میراکل ، کروانسرای لارا و تایتانیک نو و قدیم اتفاق شده است و از حزب حدودا ۳۰ نکته لحظه فاصله دارد .

 

وقتی رسیدیم هتل حدودا زمانه ۲۳ بود ، تحویل اتاق ها ۴۵ دقیقه ای طول کشید . من اول اتاقمو جانانه مداقه کردم ، همون چیزی که امید داشتم … مبرا و منظم با دکوراسیون تازه :قید جدید و فارغ بال آهسته … بعد از اینکه جا به جا شدیم از کادر داده ها هتل ، طرح ی ثمر های غذایی و صورت زمانبندی دستور کار های تفریحی هتل راجع به حساب یک هفته ی پیش رو را گرفتیم . هتل ریکسوس لارس یک هتل ۵ هنرپیشه و UALL هست و جزو هتل های زنجیره ای ریکسوس و تقریبا هر چند سال یکبار به کل بازسازی می شه به خاطر همین شما به محض ادخال به این هتل خیالتون ازنظر کیفیت و بساط اتراق بی حرکت می شه ! از طرفی ملت خوشی این هتل علاوه فعال است و به اختصاص حیث سال نو دستور کار های مختلف و برجسته رو برای مسافران در نظر گرفته بود و همین ویژگی ممتاز باعث شد ما حتی ۱ لیر هم درخصوص تفریحات خارج از هتل خرج نکنیم .

 

مطلب پیشنهادی

سواحل رویایی کشور ترکیه

ترکیه یک سرزمین رویایی می باشد و مهم ترین و زیبا ترین دیدنی این کشور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *