خانه - بدروم - رستوران های بدروم
رستوران های بدروم
رستوران های بدروم

رستوران های بدروم

شهر ساحلی و زیبای بدروم با زیبایی های با شکوه خود به یکی از قطب های گردشگری کشور ترکیه تبدل شده است. رستوران های این شهر قدیمی خصوصا رستوران های دریایی که از ماهی ها و آبزیان تازه محلی در غذا های خود استفاده می نمایند ، از استاندارد های جهانی پیروی می کنند. در ادامه به معرفی برخی از رستوران های بدروم که طرفداران زیادی در بین گردشگران دارند، می پردازیم.

رستوران های بدروم
رستوران های بدروم

رستوران های دریایی

  • رستوران میموسا در گوموشلوک، روستایی ساحلی ، و بر فراز تپه های آن قرار گرفته است. ماهی و میگو و سینی مزه ای که در ترکیه معروف است و شامل گورمت و تاس می شود، از غذا های خوشمزه ای می باشند که در منوی آن می توان یافت.
  • در خلیج چشم نواز تیلکیسیک رستوران زیبای کابوک را می توان یافت که اولزم آریکمان به زیبایی تمام آن را طراحی نموده است. بیشتر غذا های ارائه شده در آن جا غذا های مخصوص خود رستوران است. در تابستان این رستوران دنج یکی از گزینه های پر طرفدار در بین گردشگران و مردم ترکیه می باشد.
  • رستوران ممدوف یالیکاواک با دو شعبه در مارینا و در ساحل یالیکاواک به سرو غذا های عالی و خوشمزه مشغول است. این رستوران در سال ۲۰۰۲ کار خود را آغاز نمود.
رستوران های بدروم
رستوران های بدروم
  • یکی از موفق ترین و زیبا ترین شعبه های رستوران های زنجیره ای نوبو ، در شهر بدروم می باشد. ماهی سالمون ، ماهی سفید و میگو از ویژه های این رستوران انند. نمای زیبایی که موقع صرف غذا از خلیج می توان دید و یک استخر بزرگ از مواردی هستند که این رستوران را به دیگر رستوران های دریایی شهر برتری می دهند.
  • اگر چه رستوران اوفوز تنها ظرفیت پذیرایی هم زمان از ۴۲ نفر را دارد و رستورانی کوچک محسوب می شود ، ارائه غذا های بی نظیر و خوش طعم آن به همراه ویویی عالی هر شخص را وادار می کند تا حدقل یک وعده را در آن جا میل نماید. نیاز به گفتن نیست که برای لذت بردن از غذا های خوشمزه اش باید از قبل برای خود جا رزرو کنید. حواستان نیز باشد که شعبه های موجود در شهر جعلی اند.
  • اگر چه طراحی رستوران سیت ساده است ، اما سرو شام بر روی یک عرشه بزرگ که نمای با شکوهی از دریا را به مهمانان خود ارائه می دهد ، آن را به یکی از رستوران های پر طرفدار تبدیل نموده است. از خصوصیات آن استفاده از مواد اولیه تازه می باشد.

رستوران های غیر دریایی

  • رستوران لاپشن با ارائه غذا های متنوع و با کیفیت و انواع استیک در محیطی آرام در خدمت مهمانان خود می باشد. تسلط کارکنان آن به زبان انگلیسی از ویژگی های خوب آن است. فیمت برخی از غذا ها بالا است.
  • در رستوران آرکا غذا هایی با کیفیت و ارزان را در یک محیط گرم و آرام می توانید تجربه نمایید. پیتزا های ایتالیایی و فست فود های آن از خوشمزه ترین غذا ها هستند.
  • در رستوران میام علاوه بر صرف غذا های دریایی ، ترکی ، سینی مزه ، استیک ، کباب و پاستا و لذت بردت از نمای زیبای ساحل ، می توانید افراد مشهور را هم آن جا ببینید.
  • رستوران کوکادون فضایی رمانتیک برای مهمانان خود ایجاد نموده است: نور شمع ، درختان موز و صندلی های چیده شده در حیاط. بهترین غذاهای ترکی و البته گران را در آن جا پیدا خواهید نمود.
رستوران های بدروم
رستوران های بدروم

مطلب پیشنهادی

با اتوبوس به ترکیه سفر کنید

با اتوبوس به ترکیه سفر کنید

ترکیه یکی از زیباترین کشورهای اروپایی است، این کشور به خاطر فرصت های بسیار خوبی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *