خانه - بدروم - هتل های بدروم - هتل کریستال بدروم

هتل کریستال بدروم

خدمات بخش مقبول تخلیه هتل شامل ورود و خروج خصوصی و یا اکسپرس، میز مستجاب ۲۴ ساعته، فعالیت ها تور و بلیط، مستحیل مسخ ارز، سیلو جامه دان و تیرکش امانات است و شما می توانید از راهنمای گردشگری این قسمت، معلومات خوبی کسب کنید. هتل پارکینگ دارد که مفتی و غیررایگان و بدون نیاز به رزرو قبلی بوده و ایضاً امکان کرایه ربح ماشین نیز از این هتل وجود دارد. اینترنت وای فای را می توانید در تمام قسمت های هتل ویلان و پیداشده و به صورت مفتی و غیررایگان از آن بهره ببرید. در ادامه در مطلب هتل های بدروم در مورد هتل کریستال بدروم  بیشتر می گوییم.

نگهداری و حضانت از کودکان با بورس مجزایی ادا می گیرد که برای اعقاب ها اضافه کاربردی است. سرویس های شست و شوی هتل شامل خشکشویی، اتوشویی و اتوکشی با مبلغ علی حده و رفت وروب هرروز و واکس کفش مجانی است. به اعلام مسافرین تجاری نیز اتاق های به جاآوری جلسات و کنفرانس و علاوه براین ابزار فکس و کپی تجهیز شده است. یک مغازه خوراکی کوچک در هتل چیز است و سوپر های دیگری نیز وجود دارند که می توانید در آن خرید کنید. چوپوق کشیدن در تمام ساحت های هتل به جز بخش های اختصاصاختصاصی حرام است و ورود بهایم خانوادگی اهل خانه شوهردار خانه پرورد و بازاری به این هتل مجاز نیستکارکنان هتل به ۲۹ زبان زنده دنیا از جمله ترکی، کره ای، ایتالیایی، فرانسوی، آلمانی، عربی و انگلیسی صحبت می کنند. ساعت ورود به هتل ۱۴:۰۰ و انتهایی ساعت خروج ۱۲:۰۰ است.

اتاق کنفرانس

این هتل یک حوضچه روباز دارد که در کنار آن امکاناتی نظیر تخت و چترهای آفتابگیر قرار غمناک است. این استخر سرسره ای آبی دارد و برای کودکان ابزار بازی های استخری فراهم گشته است. سونا، حمام سنتی و باشگاه بدنسازی از دیگر امکانات تفریحی هتل است. در فضای باز هتل می توانید در مبلمان بسیجیدن شده غنوده و بیدار درازکشیده و ایستاده و رزین کنید و یا به ساحل خاص هتل رفته و قدم بزنید. هتل کریستال بدروم بازهم دارای فضای سبز و تراس است.

برای کودکان امکانات تفریحی متفاوتی مهیا گشته است. برای مثال آن ها می توانند در اتاق بازی داخل هتل مانده و مشغول درگیر دل بسته شوند و یا به زمین بازی خارج بروند و در آنجا از آلت یکسان مصرف کنند. افزایش بر آن پازل و بازی های رومیزی تنوع برای آن ها روبراه شده است.

امکانات اتاق های هتل

همه ی اتاق های هتل کریستال بدروم دارای بخش ناهارخوری هستند و در یخچال کوچک آن ها خوراکی های رایگان و غیر مفتی و غیررایگان قرار داده شده است که مسلماً بطری های آب مجانی هستند. اتاق ها دارای تلویزیونی هستند که شبکه های جهانی پخش می کند و در طول اقامت شما را علاقه مند خواهد کرد. در سرویس صحی و حمام می توانید از تمام ابزار بهداشتی-آرایشی چی به صورت مجانی بهره ببرید که از جمله آن ها می توان به سشوار، حوله، صابون و شامپو استعاره کرد؛ اتاق ها یا دارای وان یا دوش هستند.

سرویس التفات در اتاق به صورت ۲۴ ساعته برایتان اجرا می گیرد که در صورت استدعا می توانید دانسته ها اکثر را از میز تصویب اخذ کنید. اگر هوس نوشیدنی گرم کردید، توسط افزار چای/ساز می توانید برای خود یک جلاب دوست داشتنی دم کرده  و نوش جان کنید. قبیله هایی که دارای سفرکرده عازم جنین هستند، تخت سفری مفتی و غیررایگان برایشان آورده خواهد شد اما تخت سالمند مرکز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به مرکز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه دولت یاموسسات شهریه مجزایی دارد. گاوصندوق هتلی در صورت تقاضا شما با مبلغ جداگانه ای آورده می شود و در واپسین و ابتدا کمد، میز کار و تهویه نیک از دیگر مواردی است که می توان در این قسمت نام برد.

انواع اتاق های هتل

اتاق اکونومی دبل: این اتاق ها ۲۳ متر مربع هستند که در آن یا یک تخت دونفره و یک مبل تخت‌خواب‌شو وجود دارد یا دو تخت تک‌نفره و یک مبل تخت‌خواب‌شو قرار داده شده است. اتاق نمونه و غیراستاندارد دبل یا تویین: مساحت این اتاق ها ۲۵ متر مربع است که دارای یک تخت دونفره و یک مبل تخت‌خواب‌شو یا دو تخت تک‌نفره و یک مبل تخت‌خواب‌شو هستند.  اتاق خانوادگی: سطح اندازه گیری اتاق های مربوط به خانواده ۳۵ متر مربع است و در آن ها دو تخت تک‌نفره، یک تخت دونفره و یک مبل تخت‌خواب‌شو قرار متاثر است.

مرکز خرید میدتاون: ۷ کیلومتر از شما دورتر است که تاکسی شما را ۳۰ لطیفه ای می رساند.شهر آنتیک پدسا: وهن آسیب این گیرایی کشش تا هتل ۱۳٫۴ کیلومتر است که تاکسی شما را بعد از ۴۵ نکته لحظه خواهد رساند.مرکز خرید اوسیس: از شما ۱۴٫۴ کیلومتر دورتر است که با تاکسی ۳۳ دقیقه ای به این بوتیک می رسید.

در میندوس بدروم: تا این جذب تقریبا ۱۴٫۸ کیلومتر گزند تفرق دارید. تاکسی ۴۵ نکته لحظه ای شما را می رساند.آسیاب بادی های بدروم: ۱ کیلومتر تا شما گزند تفرق دارد که اگر اولویت دهید تاکسی بگیرید حدودا ۳۵ دقیقه بعد شما را خواهد رساند. آمفی نمایش خانه نمایش نمایش نامه و سینما یونانی بدروم: حدودا ۱۵٫۴ کیلومتر تا هتل کریستال بدروم گزند تفرق دارد که تاکسی شما را ۳۰ نکته لحظه ای به آنجا می رساند.

مطلب پیشنهادی

هتل کلاب بلو دریمز

هتل کلاب بلو دریمز (Club Blue Dreams)

هتل کلاب بلو دریمز (Club Blue Dreams) در ساحل زیبای توربا بدروم رو به دریای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *