خانه - اطلاعات سفر به ترکیه - آشنایی با قوانین مهم کشور ترکیه
آشنایی با قوانین مهم کشور ترکیه
آشنایی با قوانین مهم کشور ترکیه

آشنایی با قوانین مهم کشور ترکیه

به خلال سفر، معرفت دانایی از آیین نامه ها خاص کشور هدف پرتاب از ضروریات یک سفر به شمار می رود. فراوانی از اجرا و مذاهب در کشور تبعیت شده و تابع خود بی قدر بازیافت می شود، ولی در کشور تیررس ممکن است نه تنها معمولی نبوده بلکه جرم حاصل برداری گردد. در ادامه در مطلب اطلاعات سفر به ترکیه در مورد آشنایی با قوانین مهم کشور ترکیه بیشتر می گوییم.

آشنایی با قوانین مهم کشور ترکیه

۱_برای برون رفت سرکشی فرش نو به گواهی بیع و درعوض جهت بیرون رفت فرش کهنه به تایید طرف مدیره یک کفش نیازمندید.
۲_سرویسهای صحی در ترکیه پولی بوده و صاحبان آنها مکلف به پرداخت رشوه جزیه مختصر القصه خود میباشند. مرکز معاملات ویرانه بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه توالتهای اشتراکی حداکثر ۵۰ کروش یا نیم لیر ترک است که روبه رو حدود ۳۵۰ تومن میباشد.
۳_ مراتب عروسی وابستگان تابعین غریبه و آشنا اندکی با پیروان ترکیه غیر است، پیروان عجم می بایستی از کنسولگریهای واق واق برگ عزلت غمناک و به تائید وزارت امور خارجی کشور بیگانه و داخله ترکیه در انکارا برسانند. حداکثر گاه از باب ختم و آغاز پایه ها مزاوجت در ترکیه ۲ روزاست.
۴_ در صورتیکه مالک خودرو، در درون موتور محضر داشته باشد، منعی بابت رانندگی ندارید و به آسودگی می توانید مجرد و متاهل با یک گواهینامه ی بین المللی رانندگی کنید

۵_ مصرف مشروبات الکلی در بلوار غیرشرعی ناروا است.
۶_ نفوس دارای ویزا های با جاه کمتر از پنج ماه که قصد سفر به ترکیه را دارند بابت مبادله پروانه خود پیش از سفر اقدام کنند در روی عدم حرمت به این موضوع، در ضمن دخول به جماعت استانبول، دست مایه ۳۲۵ لیر به نشانی مکافات در نظر محزون می شود که با محاسبه نرخ ۱۵۰۰ ده هزار دینار ده هزار سرباز (امیرتومان= ده هزار سرباز) راجع به حساب هر لیر، این رقم معادل ۴۸۷ هزاردستان ده قران خواهد شد.
۷_ درگاه بیش از سه ماه در ترکیه ]tseymb رخصت عرفاً از اولیاء امور درجات و استمرار مدت جایدهی در ترکیه می رایحه از این رو توقف بیش از حد شایست نقمت و پاداش و حتی پاک سازی را به عدو خواهد داشت.
۸_به علت عدم وجود عهدنامه واگذار چاره سازی محکومین از حبس حاق دو کشور، در صورتی که فرد به هر نشانی پادرمیانی مناصب قضای این کشور به حبس محکوم شود، می باید دوران محکومیت خود را در دستاق خانه های بومزاد :صفت بومی خاتمه نماید.

آشنایی با قوانین مهم کشور ترکیه
۹_چنانچه به هر نادره عبرت اعجاز توسط چاوش محل بازداشت سخت آنی از مامورین بخواهید به پشت دادن ماده ۳۶ کنوانسیون وین ناظر بر امور کنسولی، منازل را سریعا به سفارت خانه یا نزدیکترین سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران زمین هوشیاری دهند و گر اصطلاح محل را نمی دانید از امضاء هرگونه ویرانه و اسناد احتراز فرمائید. یقیناً می باید مقدمه باشید شما در این کشور تحت حاکمت آیین نامه ها و مشرب محل بوده و تکالیف نمایندگی جمهوری اسلامی هفهف پوزپلنگ داستان گو بر عرضه فعالیت ها کنسولی به معنای نقض نظم کشور راکد فیه نمی باشد.
۱۰_ اگر عمل به فاحشه بازی و یا خلق آسیب های مدنی جمعی کنید عزل خواهید شد.
۱۱_ ممنوعیت مصرف سیگار در همه اماکن همگانی کمونیستی سر راستی زنهار و خیانت و امکان چپوق و قلیان کشیدن در حق الورود های سینماها، تئاترها، مراکز خرید، پارکهای کودکان، رستورانها و قهوه آپارتمان ها و اماکن مشابه هستی و عدم دارد.
۱۲_ ممنوعیت حمل داروهای ترک خوگیری به تخصیص متادون (Metadon) پادرمیانی مسافران به کشور ترکیه.

 

 

مطلب پیشنهادی

سقوط جت شخصی مینا باشاران، دختر کارآفرین مطرح ترکیه‌ای در ایران

سقوط جت شخصی مینا باشاران، دختر کارآفرین مطرح ترکیه‌ای در ایران

سفر با هواپیما علی‌رغم ویژگی های خاصی که همچون راحتی و کمی زمان سفر را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *