خانه - آشنایی با ترکیه - آشنایی با ایرلاین سان اکسپرس
آشنایی با ایرلاین سان اکسپرس

آشنایی با ایرلاین سان اکسپرس

در سال ۱۹۸۹ و در نتیجه همکاری های دوجانبه لوفت هانزا و ترکیش ایرلاینز راه اندازی شد. در سرآغاز این ایرلاین با یک تصعید (فراکفورت-آنتالیا) جد می کرد، اما به تدریج شبکه پروازی خود را مکنت و انقباض داد و اکنون به جملگی دنیا تصعید پیچاپیچ دارد. دفتر اصلی این ایرلاین در شهر آنتالیا ترکیه قرار دارد و باند آنتالیا و مطار نوار عدنان پاره پاره ازمیر قطب های اصلی این هواپیمایی هستند. در حال حاضر سان اکسپرس به بیش از ۵۲ مقصد در اروپا، اسیا و آفریقای شمالی اوج گیری خمناک و راست اعمال می دهد. در ادامه در مطلب آشنایی با ترکیه در مورد آشنایی با ایرلاین سان اکسپرس بیشتر صحبت می کنیم.

آشنایی با ایرلاین سان اکسپرس

طبق آمار در سال و نو سان اکسپرس بیش از ۷ هزارهزار سالک راه پیما را به مقاصد داخله و بین المللی جابجا کرده است. هواپیمایی سان اکسپرس موفق به گرفتن گواهینامه های ایزو ۹۰۰۱ (مدیریت کیفیت)، ایزو ۱۰۰۲ (مدیریت شکایات و تراضی مشتری) و ایزو ۱۴۰۰۱ (مدیریت محیطی) شده است. دفتر مرکزی این ایرلاین در شهر آنتالیا قرار دارد.

ناوگان هواپیمایی سان اکسپرس

سان اکسپرس از ابتدای احداث منسجم کیفیت کارها خدمت گزاری ها را سرلوحه کار خویش قرار داده است. شرکت سماوی سان اکسپرس با ۷۰ فروند هواپیما و پریشان ۱۳۹۵۰ صندلی، یکی از مدرن ترین ناوگان های فلکی هوازی دل کنده عاشق بیهوده را در قاره فرنگ دارد. در حال حاضر سان اکسپرس از هواپیماهای بوئینگ و ایرباس در سفرهای هوایی خود مصرف می کند:
در حال حاضر هواپیمایی سان اکسپرس به بیش از ۵۰ هیات خطسیر در قاره های آسیا، اروپا و آفریقا تصعید پرپیچ دارد. از هدف ها مهم سان اکسپرس می توان به اهداف زیر تلمیح کرد:وین، بروکسل، دانمارک، کوپنهاگ، مصر، لیون فرانسه، برلین، هامبورگ، فرانکفورت، یونان، مراکش، آمستردام، رومانی، سنت پطرزبورگ، زوریخ سوئیس، سامسون، وان، ازمیر، آنتالیا، آنکارا و …

کیترینگ و غذا

سرویس کیترینگ سان کافه نقش التفات از مسافران را در طول پروازهای سان اکسپرس بر عهده دارد. در این سرو کالا اقسام ساندویچ، شربت گرم و سرد و وعده های غذایی کامل به مسافران نشان دادن می شود. سرو کیترینگ سان اکسپرس بر اساس نوع کلاس پروازی به گروه های زیر شعبه می شود:

سان اکو:  در این سرویس مسافران می توانند پکیج استقبال ساده را ستاندن کنند، یا آنکه از قبل نوع غذای خود را از منوی تصعید آزادی کنند.سان کلاسیک: در این سرو با ساندویچ های لذیذ و بی مزه دلچسب و متنوع، شکلات بار و معجون از مسافران خوش آمد پذیره ابرازعلاقه می شود.

آشنایی با ایرلاین سان اکسپرس

سان پریمیوم: در این سرو مسافران از برگزینی های بسیار و ویژه ای برخوردار خواهند بود. شما این امکان را دارید که قبل از پرواز غذای خود را اختیار کنید، طیف یکسان غذاهای سان اکسپرس شامل غذاهای رژیمی، گیاهی، ویژه و عام نفوس مقید برخورد به دیابت و بدون کلسترول و بدون گلوتن نیز می شود.

پذیرش مسافر

مسافرانی که بلیط هواپیمای سان اکسپرس را تهیه کرده اند حداقل ۲ ساعت قبل از زمان پرواز می بایسته در باند حضور داشته باشند. در پروازهای برونی گیت صعود ۴۵ لمحه قبل از بلندپروازی بسته خواهد شد. در مورد پروازهای خارجی نیز زمان بسته شدن گیت پرواز ۳۰ لطیفه قبل از اوج گیری است. پس از این زمان از دفع راهرو تحرز خواهد شد و سان اکسپرس مسئولیتی در قبال پسند سالک راه پیما نخواهد داشت.

قوانین حمل بار

در تمام پروازها به مسافران توصیه می شود روی چمدان های خود نام و تلفن تماسشان را نصب کنند. در اینصورت اگر اتفاقی برای چمدانتان بیفتد سریعتر می توانید مشکل را حل کنید. شرکت سان اکسپرس نیز مثل سایر ایرلاین های بین المللی قوانی خاصی برای مقیاس بار مجاز دارد. این مقیاس بر اساس نوع کلاس پروازی و مسیر بلندپروازی می تواند متغیر باشد. از آنجا که این ایرلاین با مشارکت لوفت هانزا ساخت شده تسهیلات خاصی در مسیرهایی که از/به فرانکفورت صورت می گیرد نشان دادن می کند. حین رزرو بلیط هواپیما و تفویض اجازه تصرف مقصد می توانید نمونه و غیراستاندارد بار مجاز را نگرش باصره کنید، اما به طور نوین آئینی عرفی این مقیاس از ۱۵ کیلوگرم تا ۴۰ کیلوگرم در پروازهای اندرونی و غریبه و آشنا مشتعل است.

سرویس چک-این آنلاین

شرکت هواپیمایی سان اکسپرس برای نشان دادن خدمات و تسهیلات بسیار به مسافران خود سرویس چک-این آنلاین را راه اندازی کرده است. در این صورت، می توانید از قبل از بلندپروازی چک-این کنید و دیگر لازم نیست در صف کامل چک-این وقتتان را هدر بدهید. در پروازهای بین المللی از ۲۴ ساعت تا ۱ ساعت (در تصعید اندرونی ۴۵ دقیقه) قبل از زمان بلندپروازی می توانید به صورت آنلاین چک-این کنید. امکان چک-این آنلاین در جماعت های زیر حاضر شده است:

آشنایی با ایرلاین سان اکسپرس

 وین

در صورتی که بلیط هواپیمای خود را مستقیما از طریق سان اکسپرس بیع کرده باشید می توانید با نام کاربری یا شمارش کردن بلیط وارد نظام سامانه شوید و آنلاین چک-این کنید. اگر بلیط هواپیمای سان اکسپرس خود را از طریق شعبه های هواپیمایی خرید کرده اید عده صعود خود را دم دست داشته باشید و در هیات خطسیر هایی که ذکر کردیم به صورت آنلاین پاس چک-این را ارتکاب دهید.

مطلب پیشنهادی

بهترین شهرهای کشور ترکیه برای موج سواری

بهترین شهرهای کشور ترکیه برای موج سواری

ترکیه یکی از بهترین هدف ها دنیا برای ورزش های آبی ست و ماجراجویان مازاد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *