خانه - آشنایی با ترکیه - بهترین شهرهای کشور ترکیه برای موج سواری
بهترین شهرهای کشور ترکیه برای موج سواری

بهترین شهرهای کشور ترکیه برای موج سواری

ترکیه یکی از بهترین هدف ها دنیا برای ورزش های آبی ست و ماجراجویان مازاد یدکی فقط به هوای فتنه جویی های آبی به این کشور می روند. حتی اگر تا به حال یک بار هم موج خودرو را تجربه نکرده اید می توان خیلی راحت در مدرسه ها معروفی که در این کشور هست اصول مقدماتی را یاد بگیرید و خودتان را برای شروع این واقعه طلبی نیکو کنید. تا به حال به موج خودرو در ترکیه فکر کرده اید؟ برای اینکه آلات لازم برای موج موتور را داشته باشید باید اصول ازلی آن را یاد بگیرید. در کناره ها دریای اژه و مدیترانه مکتب های زیادی را می بینید که بهترین جا برای تعلم این ورزش مفرح هستند. اگر به پی بهترین و اسمی ترین مدارس هستید باید به شهرهای بدروم، استانبول، گوکچه آدا و آلاچاتی بروید. در ادامه در مطلب آشنایی با ترکیه در مورد بهترین شهرهای کشور ترکیه برای موج سواری بیشتر صحبت می کنیم.

بهترین شهرهای کشور ترکیه برای موج سواری

آلانیا

شهر توریستی آنالیا که در بخش های جنوبی ترکیه قرار دارد در ماه های دی تا فروردین یکی از یار ترین مکان ها برای موج اتومبیل در ترکیه است شهری خوش آب و هوا که در این ماه ها دمای آن حدود ۱۸ درجه و دمای آب آن ۱۸ تا ۲۱ درجه سلسیوس است و برگ خوبی را برای موج خودرو در حدود ۲۰ روز از هر ماه مهیا کرده است. دو ساحل داملاتاس (Damlataş) و کیکوبات (Keykubat) از بهترین ساحل ها این شهر برای موج خودرو هستند که هم امکانات خوبی دارند و هم موج هایشان برای حرفه ای ها و ک متجربه ها عالی ست. میانه طول موج در آنالیا بین ۶۰ سانتی متر تا ۳٫۵ متر است و از آن جایی که در ماه های کم بها برای موج سواری، گردشگران زیادی در شهر نیستند کناره ها خلوت و آرام است و می توانید به آسودگی از این واقعه طلبی لذت ببرید.

دریای سیاه

یکی از بهترین مکان ها برای موج موتور در دریای سیاه درست در چند قدمی استانبول قرار دارد. کرانه ها دریای سیاه در حواشی روستای روملی فنری (Rumeli Feneri) با کیلومترها خط ساحلی و موج های عالی جایی ایده آل برای موج سواری است. مردم این منطقه یک نوع خاصی از موج اتومبیل خصوصی به خودشان دارند که تماشای ان هم جالب توجه است و می توانید در ماه های گرم سال در کنار آن ها این ورزش مفرح را اعمال دهید.

اگر به موج موتور میل دارید در زمانی که به استانبول رفته اید حتما با دبیرستان موج ماشین استانبول تماس بگیرید چون این مدرسه زیر نظر بلوز بی آستین موج سوارها موسسه می شود و می توانید در آنجا وقوف محاصره های لازم را پیدا کنید و اطلاعاتی را درمورد تاپ :صفت عالی مکان های کشور برای موج ماشین به دست آورید. خیلی از موج سوارهای حرفه ای این مدارس به ساحل سوما در کیلیوس می روند، ساحلی که حدود ۱ ساعت رانندگی تا استانبول فاصله دارد و جایی ایده آل برای موج موتور است.

بهترین شهرهای کشور ترکیه برای موج سواری

شهر Kerpe

یکی دیگر از تاپ :صفت عالی مقصدها ساحلی در دریای سیاه شهر کوچک و توریستی Kerpe با خلیج های صخره ای زیبا و آب های فیروزه ای ست. این شهر در تمام مدت سال برای موج سواری ایده آل است و از طرفی هتلی دارد که در بهترین ساحل ها این شهر کلاس های باندی و تنهایی موج ماشین تشکیل می دهد. این آکادمی در مدت ۲ تا ۳ روز کمپ های موج ماشین تشکیل می دهد که همگی امکانات و تجهیزات در آن ها آماده هست. اگر دوست دارید بدون شرکت در این کمپ ها موج سواری کنید در شهر فروشگاهی هست که می توانید همه ابزار و لباس های اختصاصاختصاصی این فتنه انگیزی را از آنجا تهیه کنید.

شهر آلاچاتی

در بعضی از کناره ها ترکیه بادهای تندی می وزد برای همین موج ماشین بادبانی و موج سواری با کایت هم در ماه های گرم شتا به ورزش های دلبر دگرسانی شده اند. شهر کوچک و تاریخی آلاکاتی (Alaçatı) بدون شک یکی از جانانه ترین مکان ها برای موج ماشین بادبای و موج اتومبیل با کایت است، شهری که به خانه ها و آسک های سنگی و کهن مشهور است و به طور منظم مسابقه ها حرفه ای موج ماشین بادبانی در آن برگزار می شود.

بهترین شهرهای کشور ترکیه برای موج سواری

جزیره گوکچه آدا

نمی شود حرف از موج خودرو در ترکیه باشد و اسمی از آبخوست گوکچه آدا آورده نشود. آبخست گوکسیدا در نزدیکی بدروم بزرگ ترین آبخوست ترکیه است و در فصل بهار ود تموز تاپ :صفت عالی تجهیزات را برای موج سواری بادبانی دارد. درنزدیکی های ساحل گاهی فراز موج به ۱٫۵ متر می رسد و افراد اضافی را در حال اعمال این فتنه انگیزی می بینید. این مکان همچنان در بین اکثر گردشگران ذهول باقی مانده است و می توانید در محیطی بکر و آرام بهترین فتنه جویی ها را تجربه کنید.

 

مطلب پیشنهادی

آشنایی با پایتخت ترکیه

در میان شهرهای کشور ترکیه، شاید آنکارا شهری باشد که کمتر از آن مسموع ایم. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *