خانه - آشنایی با ترکیه - رستوران های شهر دیدیم ترکیه

رستوران های شهر دیدیم ترکیه

همین که پا به این بار می گذرانید با یک محیط گرم و خودمانی رک می شوید و به خوبی مورد التفات کارکنان قرار می گیرید. مطمئنا منوی متنوع شما را کاملا راضی می کند چون در منو لیستی از غذاهای مدیترانه ای، اروپایی، ترکی و بین المللی وجود دارد که ممکن است حتی شما را در آزادی اطعمه کمی گیج کنند! حتی اگر گیاهخوار هستید و رژیم های خاصی دارید می توانید از پیشخدمت بخواهید تا غذای رخیص برایتان بیاورد. در کاباره هم وای فای مفتی و غیررایگان هست و هم میزهایی در بیرون چیده شه که اگر تمایل دارید غذایتان را در فضای باز میل کنید می توانید صندلی های خارج را آزادگی کنید و از چشم اندازها لذت ببرید. در ادامه در مطلب آشنایی با ترکیه در مورد رستوران های شهر دیدیم ترکیه بیشتر می گوییم.

رستوران توپکاپی

اگر غذاخوری های لب ساحل را دوست دارید رستوران توپکاپی یکی از بهترین گزینه هاست و مطمئنا همه ی انتظارات شما را برآورده می کند. غذاهای فوق العاده و خدمات درجه یک بلوز بی آستین وصف برای این غذاخوری است مسلماً این که می توانید غذای خود را درست در روبروی ساحل بخورید هم جذابیت آن را مضاعف کرده است. یکی از دلایلی که مردم، ساحل آلتیکوم (Altinkum) را برای گردش تفویض اجازه تصرف می کنند وجود همین مطعم است. در این رستوران سرآشپز ارگین (Ergin) به ولی یک تیم حرفه ای در یک محیط رفیق وار و مشغول درگیر دل بسته کننده بهترین غذاهای اروپایی و ترکی را برایتان مزین می کنند.

رستوران پاسا

رستوران پاسا در نزدیکی بندر قرار دارد و با منویی نوع به نوع و همگون از غذاهای باکیفیت از شما خوش آمد پذیره ابرازعلاقه می کند. در این غذاخوری شانس این را دارید تا با گوش دادن خنیا زنده هم لحظاتی سرگرم کننده داشته باشید و هم از شامی لذیذ و بی مزه دلچسب لذت ببرید. می توانید در فضای باز بنشید و هنگام غروب، غرق تماشای غروب خیره کننده ی شمس شوید. خیلی ها دوست دارند در اینجا غذاهای دریازی و بری بخورند چون غذاخوری به استیک ماهی هایش بنام است.

رستوران سیرکس

اگر در دیدیم به پی غذاخوری ایتالیایی هستید به سیرکس بروید، رستورانی که در سال ۲۰۰۶ واگشایی و انسداد شده و غذاهای ویژه و عام ایتالیایی و منوی بین المللی دارد. استیک، غذاهای ایتالیایی و دسرهای منسوب ومربوط به خانه اسم این غذاخوری را سر زبان ها انداخته است. فضای مهمانخانه با نور فارغ بال آهسته و طرب لایت کاملا راحت بخش و صمیمی شده است. اگر در فصل تابستان در دیدیم هستید و می خواهید برای شام به این کاباره بروید خوب است بدانید که بین ساعت ۸ تا ۱۰ شب، مطعم خیلی شلوغ است پس بهتر است که از قبل میز رزرو کنید.

رستوران ویستا

چیزی که این کاباره را از جاهای دیگر برجسته کرده غذاهای دیگرگون آن است. در منو غذاهای متفاوت و در عین حال نمکین و بی نمک ای می بینید که در غذاخوری های دیگر پیدا نمی شوند. قبل از اینکه غذا را شروع کنید برایتان نان و مزه های اختصاصاختصاصی ترکی آورده می شود که بلاعوض :صفت بی مزد هستند. خنیا فضای داخلی این غذاخوری را علاقه مند کننده کرده و یک شب رویایی را برایتان می سازد.

رستوران آسیا مینور

باز هم یک مطعم ساحلی دیگر! می توانید در خارج بنشینید و دریا را گشت وگذار کنید. این غذاخوری یکی از تاپ :صفت عالی مطعم های شهر برای خوردن یک صبحانه ی کامل ترکی است. حتی می توانید فقط برای بالا رفتن خوردن یک فنجان چای به ایدون بروید و دقایقی را با تماشای دریا و عطر خوش چای بگذرانید. فضای دلنشین، خدمات عالی و غذاهای نمکین و بی نمک مطمئنا شما را مکرر و مکرر به این کافه می کشاند.

رستوران گلدن دراگون

همانطور که شاید از اسم این رستوران حدس زده باشید این موضع و آنجا یک رستوران چینی است که با یک منوی آسیایی و همینطور گیاهی از شما استقبال می کند. با رفتن به این مطعم تازه می فهمید که غذاهای چینی چقدر بامزه هستند و حتی فرصت این را دارید که غذاهای هندی را هم امتحان کنید.

رستوران تاج محل

رستوران بین المللی تاج محل به شرف شعبه ای هم در دیدیم زده که با غذاهای هندی از شما التفات می کند. دکوراسیون و فضای این مطعم جذاب و دوست داشتنی ست و منوی جوراجور و غذاهای تازه و خوش طعم شاید شما را به این فکر بیندازد که فردا هم دوباره به این موضع و آنجا برگردید!

مطلب پیشنهادی

بهترین شهرهای کشور ترکیه برای موج سواری

بهترین شهرهای کشور ترکیه برای موج سواری

ترکیه یکی از بهترین هدف ها دنیا برای ورزش های آبی ست و ماجراجویان مازاد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *