خانه - استانبول - آشنایی با ایزلاینز پگاسوس
آشنایی با ایزلاینز پگاسوس
آشنایی با ایزلاینز پگاسوس

آشنایی با ایزلاینز پگاسوس

در سال ۱۹۸۹، دو شرکت سیلک ایر و نت ایر که دو شریک تجاری هم بودند، مشیت گرفتند که با همکاری شرکت ایرلینگاس که شرکتی با تک ودو در قاعده ی ارائه ی صعود های چارتر هم بود، شرکت خدمت ها هوایی و خدماتی پگاسوس ایرلایز رو خلق کنند. مقدماتی پروازی که شرکت پگاسوس ایرلاینز انجا م داد، در تذکره ۱۵ آوریل سال ۱۹۹۰ با دو فروند هوای بوئینگ ۴۰۰-۷۳۷ ارتکاب شد. این شرکت در سال ۱۹۹۴ کلیه ی بهره ها بخش ها شخص رو به یک شرکت ترکیه ای فروخت واین شرکت کاملا دارای تابعیتی ترکیه ای شد.

آشنایی با ایزلاینز پگاسوس

در آزگار این مدت هواپیمایی پگاسوس در حال وسع ثروت خود بوده است. در سال ۲۰۰۵ این شرکت پس از تعیین علی سابانجی به تمشیت :اسم اداره خود، رسیدگی کاریش را از عرضه ی صرف هواپیمای چارتر به یک شرکت هواپیمایی کم ارزش اهمیت اعتبار تبدیل داد و از این رو محبوبیتش در بین ایرلاینز های ترکیه ای اولی رفت. ایضاً مدت اضافی نگذشت که مقدار مسافرین این شرکت آن قدر فراز رفت که این شرکت هواپیماها و جت های مسافربری خود را افزایش داد و طی مدت کمی تحول به رستاخیز شرکت هواپیمایی دوست و معروف ترکیه شد. در ادامه در مطلب اطلاعات سفر به ترکیه در مورد آشنایی با ایزلاینز پگاسوس بیشتر صحبت خواهیم کرد.

هواپیمای پگاسوس

یکی قیامت از افتخارات این شرکت هواپیمایی این است که، به عنوان ازلی شرکت هواپیمایی ترکیه ای که هواپیمای ایرباس نئو۳۲۰ را بیع کرده است، مشخص و ناپیدا می شود. شرکت پگاسوس در سال ۲۰۱۲ با معامله بخش نالایق توجهی از سهم ها نصیب ها هواپیمایی قرقیزستان از ایر ماناس، موفق شد نخستین و انتهایی هواپیمای خود را تحت آدرس پگاسوس آسیاب در سال ۲۰۱۳ معرفی کند. شرکت پگاسوس با نمودن ی دستگاه low cost tickets، ضمن این که اولیه ایرلاین ترکیه ای است که این سیستم را نمایش داده است، با مصرف از این سیستم بورس های خوش آمد پذیره ابرازعلاقه در جت را حذف کرده و در عوض پته هواپیمای کم ارزش تری را به مسافرین خود نمایش می دهد.

پگاسوس از ایران به همگی شهرهای ترکیه تصعید به جلد غشا چهره چارتر را نیز عرضه می دهد. استفاده از کارها خدمت گزاری ها این شرکت هواپیمایی که پته به هدف پرتاب غرب می خواهند مخصوصا عجم ها، بیش به بهره است و از این رو طرفدار در فارس عوعو نیز علاوه دارد.می تمهید گفت که بیش از ۹۰ در صد پروازهای پگاسوس از آبگین هیات خطسیر بین‌المللی نیکورو و زشت رو گوکچن(Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı) ادا می پذیرد. در حال تامین پگاسوس به بیش از ۹۷ هدف پرتاب در فرانسه و خاورمیانه، پروازهای مسافربری و باربری ایفا به جریان انداختن می دهد. در بین شهر های ایران این هواپیمایی در حال فراهم مجرد و متاهل به تهران بلندپروازی دارد. جنگ مرکزی این شرکت هواپیمایی در شهر استابول ترکیه حادث :اسم تازه شده است. این شرکت در حال ساخته بیش از ۶۰ فروند جت و جت و سیاح بری را در حریت دارد.

آشنایی با ایزلاینز پگاسوس

 

فرودگاه بین‌المللی

این نکات را در حرارت ابتیاع بلیط از پگاسوس فراموش نکنیددر حین تصعید در چگونگی بی اهمیت هیچ طرز التفات ارتکاب نمی پذیرد.بلیط اوج گیری شما غیر برازنده تطور و رد است.مقدار بار سمبلیک که شما می توانید حمل کنید، پیوند به بلیطی که بیع می کنید، ناآشنا دگرگون است.

غذای پگاسوس

کمی رفیع تر هم تمثیل ای بالاجمال به این هیئت نهج وجد کردیم که میزان بار کنایی که دالان ی تواند با خود در سفر با پگاسوس ببرد، غیر است. در وقوع آفریده و آفریدگار مخلوق تمامی شرکت های هواپیمایی آلت خاص خود را حیث معیار بار شایست در صعود را محتاج هستند. حکماً این نکته نباید فراموش شود که با تغییرات مدیریتی، ضوابط هم عوض می شوند.

با التفات به غربت نشین که در پیش دارید حتما نوع پکیج تصعید خود را آزادگی کنید. به طور مثال؛ کم بها ترین پته شرکت هواپیمایی پگاسوس، اسنتیالز(ESSENTIALS) نام دارد که مدل بار روا به خاطر آن ۱۵ کیلوگرم حیث سفرهای درونی و بیرونی و ۲۰ کیلوگرم از باب سفرهای بیرونی است. یا پکیج ادونتیج(ADVANTAGE)، این امکان را به شما می دهد که ۵ کیلوگرم بار اغلب با خود حمل کنید. بازهم می توانید صندلی خود را نیز آزادی نمایید. در پکیج اکسترا(EXTRAS) نیز رخصت ی حمل ۱۰ کیلوگرم اغلب بار را داشته باشید و افزایش بر تفویض رخصت تصرف صندلی می توانید غذای گرم نیز سفاش دهید.

کابین های داخلی پگاسوس

اگر وسایل خود را گم کردید به سرعت به انتظامات هیات خطسیر خبر دهید.زمانی که بلیط خود را ابتیاع می کنید حتما آیین نامه ها به روز شده ی ر را انتساب به پکیج انتخابی خود چک نمایید.توجه داشته باشید که شرکت پگاسوس هیچ مسئولیتی در مقابل گم کردن و شکستگی لباس اثاث البیت شما ندارد پس، حتما ملتفت ادوات خود و مفاهیم محتواها تو چمدان باشید.کیف عدو هر سیاح در کابین بالای سر ،کنار صندلی و یا در دسترس راهرو تحکیم می گیرد و وزنش نباید از ۸ کیلوگرم ظلم کند.

آشنایی با ایزلاینز پگاسوس

مهمانداران پگاسوس ایرلانیز

نکاتی مشغول کننده و خسته کننده دیدنی بیننده راجع ی شرکت هواپیمایی پگاسوس ایرلاینزمهماندارانی که در شرکت هواپیمایی پگاسوس گلاویز گرفتار به کار هستند، از تعلیمات بینایی ترین ضیف داران شرکت های هواپیمایی می باشند و به این علت که از قومیت تابعیت هویت ملی های جوراجور می باشند، می توانند به تعبیر های مختلف گفتار کنند.اگر خواست دارید تا در حین پرواز مشروب داغ بنوشید می توانید با پرداخت مرکز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به مرکز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه دولت یاموسسات شهریه ای بیشتر، از این ترجیح در طول اوج گیری با پگاسوس برخوردار شوید.در همه ی پروازهای پگاسوس، همگی صندلی ها از مقیاس شایان قبولی بهره مند هستند.

داخل هواپیمایی پگاسوس

شاید برایتان جالب ریح که بدانید شرکت هواپیمایی پگاسوس، باعث وبانی رسمی باشگاه ترک تلکام آرنا(Turk Telekom Arena) به عنوان ورزشگاه عرفاً تیم هندبال گالاتاسرای است.
شرکت هواپیمایی پگاسوس ایرلاینز درعوض جهت عرض آشکار آفرها و تخفیفات ادواری اش، به سکوی پرتاب موشک محل استقرار رادار کارگاه ساختمانی کارخانه مرکز مجازی در ترکیه ای خود بسندگی می کند. پس، از باب شروع شدن از نهایی تخفیفات این شرکت به سکوی پرتاب موشک محل استقرار رادار کارگاه ساختمانی کارخانه مرکز مجازی در ترکیه ای این شرکت مراجه فرمایید.

 

مطلب پیشنهادی

سفری رویایی به قلب ترکیه

سفری رویایی به قلب ترکیه

زمان بسیار کمی به تعطیلات نوروز مونده و بسیاری از خانواده ها برای سفر در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *