خانه - استانبول - هتل های استانبول - آشنای با هتل مارمارای شهر استانبول
آشنای با هتل مارمارای شهر استانبول
آشنای با هتل مارمارای شهر استانبول

آشنای با هتل مارمارای شهر استانبول

هتل مارمارای ۲ کیلومتر از منطقه بااهمیت به یاد ماندنی امپراتور احمد و گیرایی کشش های دیدنی مهم استانبول همانند گرند بازار ، ایاصوفیه و کاخ توپکاپی گزند تفرق دارد. این هتل دارای امکانات اسپا ، تراس با نمایی به سوی عزت تری و اینترنت بلاعوض :صفت بی مزد Wi-Fi می باشد. تمام سرا های هتل مارمارای دارای تلویزیون LCD و قمر ، تلفن ، قوطی امانات ، مینی بار و گرمابه ویژه و عام یگانه می باشند. در ادامه در مطلب هتل های استانبول در مورد آشنای با هتل مارمارای شهر استانبول بیشتر صحبت خواهیم کرد.

آشنای با هتل مارمارای شهر استانبول

این هتل دارای مرکز اسپا ، گرمابه سنتی ترکی ، سونا و کالا اقسام مشت ومال می باشد. صبحانه یومیه به روی بوفه سرو می شود و گونه ها غذاهای بین المللی در تراس رستورانی که به سوی حیثیت است سرو می شود. ایضاً شما می توانید مطعم هایی که غذاهای دریازی و بری و قسمت بند حوت سرو می کنند را در چند قدمی این هتل بیابید. توقفگاه هواپیما) و راننده خلبان ناخدا ینی کاپی مارمارای و ایستگاه فری ینی کاپی هر دو فقط ۴۵۰ متر از این هتل فاصله دارند. ایستگاه ترم آکسارای ۵۰۰ متر از هتل گزند تفرق دارد که از آیینه آن به راحتی می توانید به رستاخیز دوردستها شهر بروید. وهن آسیب گروه بین المللی آتاتورک ۱۸ کیلومتر می باشد. منطقه فاتح راجع به حساب افرادی که به معماری ، کفش و ملاقات از اماکن کهن شوق مند هستند گزینه مناسبی می باشد.

موقعیت جغرافیایی هتل مارمارای استانبول به گونه ای است که دسترسی راحت به تمام نقاط شهر را دارد. هتل کارها خدمت گزاری ها ترانسفر فرودگاهی و گشت بیابان نشین رایگانی را به خاطر مهمانانش در نظر رنجیده است. گردشگران با مصرف از سرویس ترانسفر از گذرگاه آتاتورک باید ۱۲ کیلومتر مسیر را طی کنند تا به هتل برسند. اگر اهل خرید و تفرج هستید شما به آرامش میتوانید به مراکز شراء معروف شهر برسید و لذت خرید را آروین کنید چون این هتل در ۲ کیلومتری مرکز فروش مرکز شراء اوپتیموم استانبول میباشد.

آشنای با هتل مارمارای شهر استانبول

این هتل ۴ آکتور بابت آسودگی و راحتی اکثر مهمانانش خدمات سرویس دهی ۲۴ ساعته ، رفت وروب هرروز و اینترنت بی سیم بلاعوض :صفت بی مزد را در نظر غمناک است. قاعده سرمایشی ، گرمایشی ، آمیختگی از امکانات خاصی است که در همه ی حجره ها تعبیه شده است تا هوای مبرا و سالمی در عرف کاربرد باشد. لوازم خانه(میزوصندلی و بوفه و مبل و کاناپه) و سرویس شوریده خواب ها بردباران هایی با کیفیت نفیس و ادنی ، گرمابه لوکس ، یخچال و کامپیوتر) کنار در همه ی اتاق های مجلل هتل مارمارای استانبول شی میباشد تا شما یک سفر لوکس و لذت گروهی اندکی را آزمایش کنید.

در فضای صحن هتل شما با یک برم بزرگ ، حجره اختصاصاختصاصی چپق رو به رو خواهید شد شما مهمانان تور … میتوانید بعد از کلی گشت و تردد در مراکز فروش و دیدنی شهر استانبول به هتل بازگشته و از فعالیت ها ماساژ که کارکنان هتل عرضه میدهند مصرف کنید و فراغ بال را به وجودتان هدیه دهید.

مطلب پیشنهادی

آشنایی با هتل 4 ستاره ی هالدی

آشنایی با هتل ۴ ستاره ی هالدی

هتل هالدی با وهن آسیب ‏‎۱۰۰ ‎‏ متر از پاچپله وان اسکان دارد ، این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *