خانه - استانبول - هتل های استانبول - هتل مارینم استانبول (Marinem Hotel)

هتل مارینم استانبول (Marinem Hotel)

هتل مارینم استانبول ترکیه

هتل مارینم استانبول، طراحی مدرن را با مهمان نوازی سنتی ترکی در هم تنیده است. این هتل ۳ ستاره با امکانات رفاهی مناسب، جزو محبوب ترین اقامتگاه ها از طرف مسافران تور استانبول شناخته شده است. این هتل با موقعیت مکانی بسیار مناسب، که در همسایگی مسجد آبی و قصر توپکاپی می باشد، به مسافران این امکان را میدهد که بدون طی کردن مکان طولانی و انرژی زیاد، بتوانند به جاهای دیدنی استانبول، دسترسی داشته باشند.

اتاقق های این هتل، بسیار تمیز و مرتب می باشد و دکوراسیون داخلی آن را نیز به تازگی با توجه به نیاز مسافران، تغییر داده اند که این نیز جزو نکات مثبت این هتل محسوب میشود.به نوعی که این هتل دارای ۷۰ نوع اتاق مختلف می باشد و مسافران می توانند از بین این ۷۰ نوع اتاق، اتاقی که مناسبشان می باشد را رزرو کنند.

بوفه صبحانه هتل مارینم استانبول، با توجه به درخواست مسافران، شامل صبحانه های بین المللی و صبحانه سنتی ترکی می باشد که همگی از مواد مرغوب و تازه تهیه شده اند.

هتل مارینم استانبول ترکیه
هتل مارینم استانبول ترکیه

کارکنان مودب و خش برخورد از دیگرنکات بارز و مثبت این هتل ۳ ستاره می باشد، به نوعی که مسافران تور استانبول به هیچ وجه احساس دلتنگی برای خانه خود نمیکنند.

این هتل ۳ ستاره دارای امکانات رفاهی مناسب و مطلوبی می باشد که برخی از آنها به شرح زیر است:

  • اینترنت رایگان وای فای در تمام جاهای هتل
  • سرویس رفت و برگشت به فرودگاه
  • خدمات نظافت اتاق ها بصورت ۲۴ ساعته
  • خشکشویی
  • اتوشویی
  • اجاره ماشین شخصی
هتل مارینم استانبول ترکیه
هتل مارینم استانبول ترکیه

مسافران تور استانبول که این هتل را به عنوان مقصد و اقامتگاه خود بر میگزینند، پس از فرود هواپیمایشان، استقبال کارکنان هتل از آنها را می توانند در داخل فرودگاه مشاهده کنند و بصورت رایگان به سمت هتل، رهسپار شوند و همچنین با سرویس مخصوص و رایگان برای برگشت خود به کشور مبدا، از سرویس انتقال به هتل، بهره مند شوند.

مطلب پیشنهادی

معرفی بهترین هتل های استانبول ترکیه

معرفی بهترین هتل های استانبول ترکیه

استانبول از محبوب ترین شهرهای ترکیه برای سفر کردن است و دیدنی های بسیاری دارد.برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *