خانه - استانبول - مراکز خرید استانبول - مرکز خرید بزرگ استانبول مال
مرکز خرید بزرگ استانبول مال
مرکز خرید بزرگ استانبول مال

مرکز خرید بزرگ استانبول مال

استانبول یکی از شهرهای ترکیه می باشد که داردای جاذبه های گردشگری زیادی می باشد برای همین منظور باید با چند مورد از این مراکز خرید آشنا باشید تا بتوانید زمان سفر به این شهر زیبا از مراکز خرید این شهر نیز استفاده لازم را بکنید. در مجله تور ترکیه به مراکز خرید استانبول اشاره خواهیم کرد برای همین منظور قصد داریم که شما را با مرکز خرید بزرگ استانبول مال آشنا سازیم.

به جرات می توان در مورد شهر استانبول گفات  که استانبول مال یکی از عظیم ترین مراکز خرید در ترکیه و خانه‌ی برترین برندهای دنیا و ترکیه‌ای استدر مورد جزییات این مرکز خرید می توان گفت که این مرکز خرید و فروش با ۳۵۰ فروشگاه، فودکورت، شهربازی سربسته، مرکز آثار نمایشی و هنر خیابانی، پویایی مجزایی به نمایش می‌گذارد و به همین خاطر کاربردی‌ترین مرکز خرید با این موضوع می باشد. آدلِر، یکی از تیم های سرمایه گذاری اماراتی، یک رستوران سه طبقه به اندازه ی۱۰۰۰ متر مربع درون استانبول مال و برای نخستین بار در ترکیه افتتاح کرد. در این رستوران که در دبی و ابوظبی شعبه های دیگری نیز دارد، تمام غذاهای خاورمیانه آماده و تهیه می‌شود.

مرکز خرید بزرگ استانبول مال
مرکز خرید بزرگ استانبول مال

در مورد این مرکز خرید می توان گفت که استانبول مال شامل ۵ دهلیز است که ۳ تا از آنها بزرگ و ۲ تای دیگر کوچک و هر کدام موضوع های متفاوتی دارند. این مال با ۸۳ پله برقی و ۴۲ آسانسور، برای افرادی که قصد خرید از این مرکز خرید را دارند شرایط مسیریابی و خرید آسان را فراهم می نماید. استانبول مال که به منظور تفریحی آن شناخته شده، دارای نخستین شهربازی سربسته ترکیه، Moipark است. این شهربازی در برگیرنده ی بازی‌های بزرگ  و هتل وحشت است که اولین بار فعالیت خود را در ترکیه، اروپا و خاورمیانه بر روی محیطی به مساحت ۱۲ هزار متر مربع با مبلغی ۳۶ میلیون دلار آمریکا، شروع می‌کند.

مرکز خرید بزرگ استانبول مال
مرکز خرید بزرگ استانبول مال

اگر بخواهیم در مورد این مرکز خرید بیشتر بگوییم می توان گفت که ۱۶ سینما با ۳۰۵۰ صندلی است که آن را مبدل به عظیم ترین مجموعه‌ی سینمایی ترکیه می نماید. استانبول مال که در ۲۳ کیلومتری غرب منطقه‌ی ایکیتلی واقع شده است، دارای منظره ی خارجی تماشایی‌ و سکوی دید کاملا مشخص با نمای بسیار بزرگ از خطوط زیبای معماری و برج‌های بسیار بلند است. خیابان ایستیکلار، تعبیر معاصر یکی از خیابان‌های تاریخی استانبول، یک خیابان سه بانده و اختصاص یافته به عابرپیاده با مغازه و کافه‌های گوناگون است که در بخش شرقی مال واقع شده است. از نظر شناخت زیبایی و معماری، استانبول مال از لایه‌های فرهنگی، طراحی، تاریخی، نمادها و موادی مکاشفه گرفته که در طی قرن‌ها پیشرفت کرده است و این شهر را مبدل به یک کلان شهر خاص اوراسیا نموده است.

مرکز خرید بزرگ استانبول مال
مرکز خرید بزرگ استانبول مال

شاید برای شما این مورد جلب باشد که استانبول مال با مضمون و واحدهای متفاوتی که ارائه می‌دهد، توجهات را به عنوان کاربردی ‌ترین مرکز معامله ترکیه به خود جلب می نماید. در صورتی که استانبول مال که افتخار دریافت تعداد زیادی از جوایز بین‌المللی(حتی در هنگام ساخت) را دارد، جایزه‌ی “برترین پروژه‌ی کاربرد مختلف” و “پروژه‌ی برترین توسعه‌ی مرکز خرید” را در سال ۲۰۱۱ را دریافت نموده است.

اصلا نگران نهار و شام خود هم نباشید چون یک فضای ۱۰۰۰ متر مربعی در مجموعه استانبول مال قرار گرفته است و در آن انواع غذاها از خاورمیانه، دریای سیاه، دریای اژه، جزیره یونان و آناتولی با هر سلیقه و مزه ای پخت و سرو می‌شوند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *