خانه - استانبول - قونیه را از زاویه ی دیگری ببینید
قونیه را از زاویه ی دیگری ببینید
قونیه را از زاویه ی دیگری ببینید

قونیه را از زاویه ی دیگری ببینید

ماد و یکی از جذبه های سیر قونیه و بلوکها دیدنی قونیه این آلبوم است که دارای خاک راهبر متقی قرن ۱۳، فیلسوف و سخن شناس مولانا بزرگی الدین رومی است که پارتی ای از عرفان را به راه انداخت. موزه در باغ های گل رز انیس داشتنی ثبوت محزون است، که می توانید با قدم زدن به کم بهره کاپیسی دروازه درویش برسید. هنگامی که در تو باشگاه جایگیری می گیرید، شما ملتفت قبر میشوید و باید بر پرستش و پرستش متجاوز در این روز تمرکز کنید.در ادامه در مطلب اطلاعات سفر به ترکیه در مورد قونیه را از زاویه ی دیگری ببینید بیشتر می گوییم.

خاک ملوانا دورتر تحکیم دارد و کنار تربت های اقوام نزدیک و اتباع استقرار دارد. سماهان سالنهایی که مناسک هدایت و اضلال ایفا به جریان انداختن می شد فقط در سمت چپ است و جامع پاافزار نمایشگاههای پارسا است. در حواشی تربت حیاط طباخ خانه است،  که دربرگیرنده شهر فرنگ از تعیش فقیر و بهره ور ها است و به خانه های فقر بی سهمی مدام است، جایی که وابستگان تابعین درویش تعیش می کنند و در حال ساخته دربردارنده نمایشگاه های تعیش بی نصیبی هستند.

قونیه را از زاویه ی دیگری ببینید
Karatay Medresesi

این دبیرستان قدیم که یکی از جاذبه های آفاق پویی قونیه و محل ها دیدنی قونیه است (کالج علمی) در سال ۱۲۵۱ پادرمیانی پادشاه جلالدین کاراتای سلجوقی ایجاد شد. این بنا اخیرا بازسازی شده است و در حال آراسته یک گیوه اثر تردد درخصوص عرضه کاشی کاری سبز مایل به آبی از جنس مینا سلجوقی است. اگر چه تور گشت و تردد و گردش جهانگردی در پای پوش کاشی ممکن است تودل برو باشد، بغاز این بنا سبب می شود این یکی از مهمترین مواردی باشد که باید در نقشه سفر گشت و تردد به قونیه به کاربستن شود. دیوارهای داخله آن با انموذج های با شکوه از کاشی سلجوقی مبهم شده است و علاوه براین نمایشگاه های سرامیکی از ویلان و پیداشده های حفاری از مکان های قدیم نزدیک خبر می دهد. در بیت سمت چپ، مزار جلالدین کاراتای است.

İnce Minare Medresesi

که در سال ۱۹۰۵ وساطت رعد و برق محو شد ماذنه گم شده، نام گرفت. مدرسه در سال ۱۲۶۰ راجع به حساب سالسوپ صاحبدیوان آتا آفریننده شد و خصال های طرح ریزی دکوراسیون افزون وصله زینت در قصر به کار ملول شده است. این عمارت ساخت در حال مرتب یک ارسی با آلبوم ای بزرگ از تن سان های چوبی و سنگی روزگار سلجوقی است که شامل  تن سان ستوران و آدمیان حجاری شده است (به رغم خیالی که از ستوران و آدمیان و ناس ها که توسط ضوابط اسلامی تحریم شده غیرقانونی شده اند) وجود دارند.

Image result for İnce Minare Medresesi

تپه علاءالدین

این پارک که می تهیه استعداد آن را یکی از جاذبه های سیاحت قونیه و مناطق دیدنی قونیه دانست، وقوع آفریده و آفریدگار مخلوق در مرکز شهر، در مکان مرکزی ماضی قونیه آفریننده شده است و بومزاد :صفت بومی است که مردم آنجا شباشب روز به آن زمان می روند و چای را در باغ ها می نوشند. در شیب پای تپه، محل حفاری کاخ علاء الدین کیقباد و بقایای دربدر چپاول دیرینه شهر است. در بالای تپه Alaeddin Camii در قرن ۱۳ آفریننده شده است. با اعتنا به نگارگری برنامه ریزی عربی یک عماد سیلندر در پرستشگاه ساخته شده است، با سقفی چوبی که با ۴۲ استوانه قیمتی تقویت می شود.

موزه ی قونیه

اکثر موزه های باستان شناسی ترکیه در دهه باستان بدیع شده اند، اما ملکی قونیه خیر. این یک مکان کهن گرد و خاکی با کم نور و پرده تصویر های اطلاعاتی است که ممکن است منسوخ شده باشند. اما رخصت ندهید که وازده شوید، زیرا این مجموعه ممتاز است (و اگر از این موزه های باایمان با فضای انبار شکار خوشتان آمده است، اکنون به آتی بازگردید و با دیدی تازه، پیش بروید). عرضه جامعی از ویلان و پیداشده های جسم در مکان و نو شناسی گرداگرد Çatalhöyük و یک مجموعه فوق العاده از sarkofagi تابوت رومی تزئینی هستی و عدم دارد. فقط در جاده گیوه ی قومی اهل قونیه که کلکسیون ای کامل از صنایع دستی ترکیه، لباس، جواهرات، فرش و کالاهای خانوادگی اهل آپارتمان شوهردار منزل ساختمان پرورد و بازاری را نگه می دارند است اما متأسفانه به نظر می رسد گرد و مملکت خاکجا یک مرتبت خوش است.

مسجد سلیمیه

این بیعت مبصر کاپیتان تر دن ای که یکی از ناحیه ها دیدنی قونیه است شفاعت امپراتور فتنه جو دوم و بین سالهای ۱۵۶۶ و ۱۵۷۴ مصنوع و آفریدگار شده است، در جلو پای پوش مولانا وقوع آفریده و آفریدگار مخلوق شده است. این بیعت اوج معماری عثمانی است. در اوان شب به ساحت که بیایید، عکس هایی از بیعت و پای پوش مولانا را در پشت سر در هنگام روییدن آسمان  میبینید. در جاده عمده از میدان، کلکسیون ای از کافه ها و مطعم های در فضای باز است که یک محل عالی حیث نشستن و اعجاب نمای شیشه و گنبد است زمانیکه که با قهوه یا چای دنج می شوید.

مطلب پیشنهادی

آشنایی با ایزلاینز پگاسوس

آشنایی با ایزلاینز پگاسوس

در سال ۱۹۸۹، دو شرکت سیلک ایر و نت ایر که دو شریک تجاری هم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *