خانه - کوش آداسی - هتل های کوش آداسی - هتل لوانا سانتا ماریا کوش آداسی را بیشتر بشناسیم…

هتل لوانا سانتا ماریا کوش آداسی را بیشتر بشناسیم…

کوش آداسی شهر نام آشنای کشور ترکیه است که در کنار استانبول، آنکارا، آدنا، ازمیر و ترابزون همواره مورد علاقه گردشگران ایرانی بوده است. در این شهرها امکانات توریستی بی نظیری نیز برای گردشگران در نظر گرفته شده است که از آن جمله باید به هتل های آنها اشاره کرد؛ در مقاله امروز می توانید با یکی از برترین هتل های کوش آداسی به نام لوانا سانتا ماریا آشنا شوید.

هتل لوانا سانتا ماریا کوش آداسی در کنار دریا واقع شده و یک ساحل مخصوص دارد. امکانات تفریحی فوق العاده هتل و مسلماً خدمت ها خوبی که برای رفاه حال شما آماده گشته، همگی وثیقه پایندانی یک سفر مطلوب خوشبو و دوست داشتنی هستند. در دوام معاشر با الی گشت باشید تا به شما اثر های خدماتی، رفاهی و تفریحی هتل لوانا سانتا ماریا کوش آداسی را شناساندن کرده و فاصله این هتل را تا نقاط توریستی شهر بیان کنیم.

در این اقامتگاه ۴ ستاره، کارمندان میز پذیرش ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستند و در هر ساعتی از شباشب روز می توانید به آن ها بازگشت کنید. کارها خدمت گزاری ها تور و سیلو چمدان، از امکانات موجود در این هتل هستند. بخش شست و شوی هتل که شامل اتوکشی و اتوشویی است با آهار بورس مجزایی قابل استفاده هستند. این هتل دارای پارکینگ رایگانی است که مستحق به رزرو قبلی ندارد.

همچنین اینترنت وای فای در تمام صحن های هتل پوشش خوبی دارد که برای بهره بردن از آن نیاز به آهار مرکز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به بورس دولت یاموسسات شهریه ای ندارید. حمل و نقل شهری به گیرایی کشش ها در هتل با پرداخت مبلغ مجزایی قابل مصرف می باشد. بخش خانه هتل، جای خوبی است که با همسفران خود بنشینید و قهوه ای میل کنید و یا حتی به تماشای تلویزیونی که برای مهمانان تهیه شده، بپردازید.

در فصل های گرم سال، شما می توانید از برم روباز هتل استعمال کرده و یا در سونای چیز خاموش کنید. مجتمع بدنسازی و حمام سنتی، از دیگر امکانات تفریحی هتل هستند. علاوه بر این ها، یک ساحل برجسته برای مهمانان درست شده است. باغ هتل جای خوبی برای قدم زدن و تنفس هوای آزاد می باشد. برای کودکان یک محوطه بازی بسیجیده شده است که آن ها نیز از اقامتشان عاقبت لذت را ببرند. بیشتر اتاق ها دارای بالکن هستند و خدعه مطبوعی در آن ها رسم دارد. اگر خواستید که در اتاق استراحت کنید، می توانید به تماشای کامپیوتر کنار ساخته یا در بخش مکان بنشینید و وارسی کنید. از گاو صندوق چیز در اینجا، برای حراست اشیاء خوار یا پول هایتان می توانید بهره ببرید.

به جز مواردی که در بالا گفته شد، در اتاق های هتل لوانا سانتا ماریا کوش آداسی تلفن، کمد و جارختی هم وجود دارد. در صورتی که نور بیرون باعث زحمت شدن استراحت‌تان بود، می توانید پرده ضخیم اتاق را کشیده و به فراغت آشتی بخوابید. اعقاب ها می توانند یکی از اتاق های تودرتو را برگزینی کنند که فایده خو آن ها، این است که دو اتاق مجزا هستند که توسط یک در به هم ملصق می شوند. در صورتی که برای صرف غذا نمی خواستید که به کاباره بروید، می توانید از سرویس خوش آمد پذیره ابرازعلاقه در اتاق هتل، که ۲۴ ساعته است، استعمال کنید

 

مطلب پیشنهادی

هتل کوش آداسی گلف ریزورت

هتل کوش آداسی گلف ریزورت (Kusadasi Golf & Spa Resort)

هتل کوش آداسی گلف ریزورت (Kusadasi Golf & Spa Resort) در ۱۸ کیلومتری مرکز شهر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *