خانه - کوش آداسی - رستوران های کوش آداسی
رستوران های کوش آداسی

رستوران های کوش آداسی

جزیره کوش آداسی معروف به جزیره پرنده یکی از مهم ترین مقاصد گردشگری کشور ترکیه است که در نوار ساحلی منطقه اژه واقع شده است. جاذبه های دیدنی زیادی از جمله ازمیر ، افس ، مریم انا و مارماریس برای بازدید در این جزیره با شکوه وجود دارند. یکی از مهم ترین نکاتی که گردشگرانی که به کوش آداسی مسافرت کرده اند ، بیان می کنند وجود رستوران های با کیفیت آن منطقه است که در ادامه به معرفی برخی از رستوران های کوش آداسی می پردازیم.

رستوران های کوش آداسی
رستوران های کوش آداسی
  • رستوران Degrirmen در محوطه پارک طبیعی Degrirmen در جاده Deleki Mili Parki واقع شده است. فضای سر سبز ، باغ ، استخری که مرغابی ها در آن شنا می کنند و یک پل چوبی برای عبور دارد و باغ وحش در این پارک موجب شده است تا گردشگران زیادی برای صرف غذا به آن جا بروند. دکوراسیون و طراحی سنتی رستوران زیبایی خاصی به آن بخشیده است.
  • در نزدیکی دریا رستوران Tarihi Cinar Balik با تراسی در فضای باز برای پذیرایی از مهمانان آماده است. این رستوران در ابتدای کار خود تنها غذا های گوشتی ارائه می کرد اما پس از مدتی خوراک های دریایی از جمله غذای معروف آن ماهی پخته شده در نمک را به منوی خود اضافه نمود.
رستوران های کوش آداسی
رستوران های کوش آداسی
  • در مرکز شهر و بعد از گذر از کوچه های باریک و تاریخی به رستوران Saray می رسید. صرف غذا های ترکی و بین المللی در فضایی آرام و گرم با تماشای حیاط زیبای آن که شبیه یک باغ است ، خاطره ای به یاد ماندنی برایتان رقم خواهد زد.
  • اگر به غذا های سنتی علاقه مند هستید به رستوران Ayhan Usta بروید. البته غذا های دیگری چون غذا های بین المللی و دریایی را به همراه نوشیدنی های معروف و گوارای ترکی در منوی آن خواهید دید.
  • در رستوران Planet Yucca غذا های متنوعی مانند غذاهای چینی ، هندی ، بین المللی ، اروپایی و ترکی به همراه موسیقی زنده به مهمانان عرضه می شوند.
رستوران های کوش آداسی
رستوران های کوش آداسی
  • اگر علاوه بر خوش طعم بودن غذا و کارکنان خونگرم به دنبال یک مکان زیبا و رومانتیک برای گذراندن اوقاتی خاطره انگیز به همراه همسر خود هستید ، می توانید رستوران Some Where Else را انتخاب نمایید و از خوردن غذاهای ترکی لذت ببرید.
  • در رستوران Mezgit غذا های دریایی با قیمت مناسب ، در رستوران Erzincan غذا های ترکی به ویژه Testi Kebab که در کوزه پخته می شود ، در رستوران Oz Urfa غذا های لذیذ به همراه نان داغ ، در رستوران ساحلی Chez Maurica Yosun غذا های متنوع با نمایی عالی از دریا و در رستوران Golden Boys غذا های بین المللی ارائه می شوند.
Testi Kebab
Testi Kebab

 

Testi Kebab
Testi Kebab
  • رستوران Dedem K نیز یکی دیگر از رستوران های شهر کوشی آداسی است که با سرو غذا های متنوع و با کیفیت خود توانسته است تا جایگاه مناسبی در بین گردشگران پیدا کند.

مطلب پیشنهادی

کوش‌آداسیو جاذبه های گردشگری آنکوش‌آداسی و جاذبه های گردشگری آن

معرفی شهر کوش‌آداسی(Kusadasi) و جاذبه های گردشگری آن

شهر کوش‌آداسی در استان آیدین ترکیه و در بخش ساحلی منطقه اژه بنا شده است. این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *